STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:33 | Fenerbahçe 6-0 Ankaragücü | 15 Mayıs | Maç Sonucu

Turkiye.png

fb.png
V.png
ankaragucu.png

fener-s%fckr%fc.jpg

eb688ligtv.jpg

Spor Toto Süper Lig 33. Hafta

Fenerbahçe - Ankaragücü

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, İstanbul

15 Mayıs

20.00

Lig TV

Cevap: STSL H:33 | Fenerbahçe - Ankaragücü | 15 Mayıs | 20.00 | Lig TV

Gökçekler takımı sağlam gaza getirirse beraberlik hoş olur.

Fenerbahce Kadikoyde mac vermez, seyirci destegiylede rahat kazanir.

Senecky

Uğur---Rajnoch---Aydın----Murat

Güven--Adem---Umut---Gabric

Vittek----Tekke

Sestak-Bednar-Özgür Çek,Turgut

Maçın Kadıköy'de olması avantaj. Büyük şanssızlık olmazsa ilk yarıda golu bulup İBB maçındaki gibi kazanırız. Ceza sınırında çok oyuncumuz oldu, dikkatli olunmalı.

Son haftadan daha önemli bu mac. Sivas baskani sayesinde yatar Fener'e. Bi Ankara kaldi. :eek:

Ankaragücü'nün hücum hattında çok kaliteli isimler var. Fenerbahçe için çok zor bir maç olacaktır.

Forumda artık kuşlar ziyaretçi olarak kalmıyolar üyede oluyorlar :D

GK- Senecky

DR- Ugur Ucar

DL- Ozgur Cek

DC- Aydin

DC- Rajnoch

MC- Güven

MC- Sapara

AMR- Serdar

AML- Gabric

SC- Sestak

SC- Vittek

Sonradan Girenler

Cerny, Bednar , Fatih ;)

7 maç 21 puan eder beraberlik olsa 14 puan kaybı anlamına gelir.14 puan şampiyonluğu etkilemek için yeterli değilmi sence?

Tamam Galatasaray, Buca ve kırmızı kart pozisyonundan önce verilmeyen 2 penaltımızın olduğu Gaziantep'i hakem hataları ile geçtik, Kayseri ve Eskişehir yattı, Beşiktaş ve Antalya'yı şansla geçtik ki cidden öyle. Etti 7, diğer 8 maç nasıl oldu peki?

Bjk (ilk 20 dakika hariç),Antalya,Kasımpaşa,Buca( son 20 dakika hariç),Gs maçı,Karabük maçı (45 dakika çok kötü),Bursa maçı ilk 45 dakika çok kötü,Gb maçı(son yarım saat hariç çok kötü)

İbb Trabzon Kayseri Konya Antep Manisa Eskişehir iyi.

Demedim mi İbrahim? ben sana bide sezon sonunda oynadıkda şampiyon olduk dersiniz diye :D

Maçları hatırlamıyorum ki, ama daha çok maç var sayacağım. Şu yattı, bu yattı fln gibi şeylerde demiyorum ayrıca. Ama 16 maçınızın da nerdeyse hepsinde, aleyhinize olduğunun 3 katı lehinize durumlar var. Bunu sende inkar edemezsin. Yani kesinlikle olaysız tek maçınız dün ki Karabük maçı diyeceğim ama, Emenike'yi de sayma, hakem Selçuk'u atamıyor neden atamıyor? Bunun cevabı yok. Bunun cevabını siz bile bilmiyorsunuz, sadece işinize geliyor susuyorsunuz veya yok öyle birşey diye geçiştiriyorsunuz.

Derleeeer,derleeer o kayığa bindikten sonra oynamasalarda oynadık derler :D

Şimdi anlaştık işte... :)

E iyi oynuyoruz Ertuğrul. 3 aydır iyi oynadığımızı söylüyorum ya zaten forumda, yeni değil. :)

Beşiktaş maçını şansla kazandık dedim ama ilk 20 dakikada Ekrem'e çıkmayan 1 kırmızı kart dışında verilmeyen 1 de penaltı var yanlış hatırlamıyorsam. O hatalar olmasa daha 20. dakikada Fenerbahçe 2-0 önde olacak ve Beşiktaş 10 kişi kalacak.

Antalya'ya karşı oynadığımız maç hayatımda izlediğim en sıkıcı Fenerbahçe maçıydı, bu kadar kötü futbol hayatımda izlemediğimi çok net söyleyebilirim.

Kasımpaşa ve Buca maçları yettiği kadar oynanacak maçlar, zaten takım da fazla kasmadan yettiği kadar oynadı. Rakipler zayıf olduğu için çok fazla eleştiri getirilecek maçlar değil.

Galatasaray maçında 1 puana razı mısın deseniz hayır diyecek biri olamaz, 2-1 kazanmamız piyangodan daha büyük şanstı.

Karabük maçının ilk yarısı pek iyi değildik ama buna rağmen golü bulabilirdik. İkinci yarıda gayet iyi top oynadık, baya da poziyon bulduk. Stres olmasa maç 3-4 olurdu.

Gençlerbirliği maçında hakem sonuca etki etti denebilir belki, yanlış penaltı ile öne geçtik, sonrasında 2-2 oldu maç ama 2. yarıda rakibi tamamen ezerek kazandık. O maçın 2. yarısı Fenerbahçe'nin en dominant olduğu maçlardan biriydi bu sezon.

İyi dediklerine katılıyorum.

Sizin fener maçındaki penaltınız 2.yarıdaydı.Bjk 2-1 Fbdi o sırada..İlk 20 dakika da Ekrem atılmalıydı.Kasımpaşa maçında çok kötü futbol oynandı bana göre.

Üst Alt