STSL H:34 | Karabükspor 0-4 Trabzonspor | 22 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:34 | Karabükspor 0-4 Trabzonspor | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:34 | Karabükspor 0-4 Trabzonspor | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Selçuk İnan 'ı bahane edip son yıllarda Galatasaray düşmanlığı yapmaya çalışan Karadeniz uşaklarına ders olsun bu sene.

Tepki toplamaktan cekinmiyorum ama fenere 2 ts ye de 1 tane... Bu ne demektir .. evet fb elindeki guclerle cok kez ts yi sindirmistir ama ts de kabahatsiz degil.. acikcasi fb nin zar zor bir defans hatasi sayesinde ve hakemle 1-0 yenebildigi karabuku ts nin nasil gule oynaya 4 ledigini anlamiyorum.. goller de sikintili acikcasi.. buca macinda santradan yenen gol de benzer sekilde.. bugun sivasa solemedigini birakanlar var , Allah bilir , belki haklilar ama ts nin rakipleri de baya bir salmislar .. hani hepsinde ayni dusunce var gibi , fb ye yardim ettik ts ye de kiyak gecmezsek olmaz der gibi...

bunlar olmasa zaten bu iki takimin bu oyunlari ile 82 ser puan almalari olanaksizdi. ben fb kadar demiyorum ama ts den de haz etmiyorum acikcasi... su an onlarla yarisan biz olsaydik hic olumlu dusunmezdik haklarinda..

En az Fenerbahçe kadar hak etmişlerdi. Ama ligin 2.yarısında ki sürpriz puan kayıpları kötü oldu.

Umut gerizekalısı,eskişehirde yüzlerce gol kaçır,takımı şampiyonluktan et.Sonra gel gazozuna maçta gol at.

Bütün hakem oyunlarına rağmen son saniyeye kadar şampiyonluğu kovalayan trabzonsporu, oyuncularını, teknik direktörünü kutluyorum. Avrupada başarılar diliyorum.

Trabzonlular şöyle bir görsel hazırlamış. Benim hoşuma gitti.

giris22051101.jpg

Kendi dusen aglamaz. 9 puan farkla 2. devreye gir ve sampiyonlugu kaybet. Kendi kendilerine ettiler, Sadri Sener'de cok pasif kaldi butun oyunlara.

Yinede tebrik ediyorum kendilerini ama 2 sezondur gelen firsatlari teptiler. Bu firsatlar uzun bi sure gelmeyecek bunu da bilsinler.

Üst Alt