STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:34 | Sivasspor - Fenerbahçe | 22 Mayıs | 20.00 | Lig TV

2-2 falan demek istiyorum ama yok artık yani üçüncü kezde şampiyonluğun direğinden dönmezler herhalde.

Maç penaltı atışlarıyla başlayacakmış. Benim tahminim 30 gol atar fener

4 Eylül Stadı'nın her iki kale arkası tribünü Fenerbahçe kulübüne tahsil edildi. 3700 bileti Fenerbahçe Kulübü kendisi aldı. 4 bin bilet ise Sivas'ta Fenerbahçe taraftarına satışa sunulacak.Maçı Yaklaşık 10.000 Fenerbahçelinin izlemesi bekleniyor..

DHA

Anlaşılan sivas deplasmanda oynayacak..Maçtan sonra sivaslılarda şampiyonluk sevincine katılırlar.

245597872215454 gol atarak maçı kazanır ve şampiyon olur fener.

öyle bir maç ki, inanın bana iş averaja kalsa ve fenere 20-0 gerekse o şekilde bitecek bir maç bu maç

ilk yarım saatte febe 2 farklı öne geçer sivas febenin a2 takımıdır .

geçen sene olduğu gibi bu senede bütün arkadaşlar fener maçında online olsun yine sinerji ile fenerin yenilgisini kutlayabiliriz :D:D

Ne tiyatro Ne Sinema TEkk eğlence f5

efsane Konu'da yerimizi alalim :D

sivas stadinda horon tepen fenerlileri gözüm önüne getiriyorum da ne hos oluyor yahu, bakalim bu sefer kac dakika sürecek sevincleri...

Kasımpaşa ve Sivas hariç son hafta başka bir takımla karşılaşsalardı süpriz olabilirdi ama mafyacı mecnun garanti vermiştir azize

Üst Alt