STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 15 Ağustos

14 Ağustos Cumartesi:

20.00 Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 14 Ağustos | 20.00

Ak - Kara görüncek. 1 puan iyi başlangıç olur. ama Sivas eski Sivas'ın yarısını oynarsa GSyi 3 ler yollar. GS de futbolun F si yok.

Belki rakipler güçsüzdü oynamadılar diyelim bu m aç ciddi göreceğiz.

Cevap: TSL 2010/11 Sezonu 1.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 14 Ağustos | 20.00

---------------Aykut------------------

Sabri-----Neill-------Ali-----------Çağlar

----------Cana------Cumhur-----------

Serdar---------Arda--------------Kewell

---------------Batdal------------------

Vee bekledigim baslik, sonunda basliyor, özlemistik. :)

Sivas'i darmadagin eder geliriz, hem kalite, hem mac kondisyonu olarak Sivas'in kat kat önündeyiz. Bize tek ters gelen adam Mehmet Yildiz, onu da Neill halleder.

En ummadık takım bile en güçlü takımı yenebiliyor artık.Yahu ben bizim fikstürü hiç bepenmedim zaten.Yine de ilk maçtan 3 puan çıkarmak çok güzel olacak.

---------------Aykut---------------

-------Neill------------Servet-----

-Sabri-----------------------Hakan

-------------Mustafa--------------

--------Cana-------Ayhan--------

-Serdar--------------------Arda--

--------------Baros*--------------

*: Kewell / Mehmet Batdal

Gibi bir 11 ile çıkar kanımca. Fabregas, Xavi, Inıesta transferleri aynı anda açıklansa bile ilk maçta oynayacaklarını düşünmüyorum ben, umarım yanılırım ama.

Aykut - Sabri - Neill - Servet - Hakan - Mustafa - Cana - Ayhan - Arda - Serdar - Kewell çıkacak Rijkaard bence..

Baros bir iki güne toplu antremanlara başlar.Ama Rijkaard sakatlıktan yeni çıktığı için direkt ilk 11'E koymaz. Defans rotasyonu aynı kalır.

Cana-Sarp

Arda

Serdar Kewell

Batdal

en iyi diziliş bu olur. Bu maçtan Batdal ve Kewell'dan kafa golü bekliyorum ben. 2-0 gibi net bir skorla döneriz.

Nihayet sezon başladı.Berabere kalırsak şükredin.Galibiyet zor alırız.

Pino olsaydı oynardı ama Kewell sola geçecek.Batdal tam bu tarz maçların adamı.Salacaksın böyle kasap anadolu stoperlerinin arasına gol atamazsa bile boğuşur iş yapar :D Görün bakın bu maçın adamı Batdal olacak.

9753_Galatasaray_SK.jpg

Bence bu maçta puan kaybı yaşamamız kuvvetle muhtemel zaten ilk 4 yada 5 hafta Gs'nin korkunç.Bu dönemi nasıl atlatacağız merak ediyorum.Ek olarak transferler çok ama çok geç kaldı.Ben play-off turunda Karparty ile oynanacak maçlardan dahi korkuyorum.

Size çok karamsar gibi gelebilir ama takımdaki durum ''aynı tas aynı hamam''dan başka bişiy değil.

Üst Alt