STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

Aslanlara helal olsun. Ben boyle bir performans beklemiyordum. Takım eksikti gercekten. Domercant demek enaz 15 sayı demek cunku. Ona rağmen yendik. Yanlız hawkins nedir?? Arkadaş adam bi anda oyle hızlanıyoki yanındakiler slow motion gibi kalıyo nasıl yapıyo bunu acaba:ayatollah: Uzun yıllardır bi adamı seyrederken bukadar keyif almamıştım basketbolda. Ayrıca domercant gelince hawkinsin formunu dusurmemek lazım. Yani top adilce dağılmalı ve 2sindende maksimum verim alınmalı. 2 oyuncu toplamda 40 ı bulmalı sayı olarak. Rahatta atarlar bu sayıyı. Yanlız akıllı oyun gorusu olan asistçi bi guardımız olaydı enderin yerine harika olurdu. Tutku bile kalsaydı cok etkili olurdu.

Buarada arroyo dan vazmı gectik???

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

Acıtarak koymuşuz ya la.. :happynew:

Eksik kadroyla cok fena koyduk. Helal olsun. King Hawkins boyle istedi.

[video=youtube;Kga2h0JeLhg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Kga2h0JeLhg[/video]

Engin'in dünkü performansı önemliydi. Sezon içinde Engin daha çok tercih edilmeli. Ender de dünkü gibi tek hücumluk falan görevleri yerine getirsin yeter. Uzun konusunda zaten sorun yaşamayız gibi. Dün Furkan hiç gözükmedi mesela. Ona rağmen içerde üstünlük bizdeydi. Tabii Oğuz Savaş'ın bize karşı her maç yıldızlaşmasına çare olamadık.

Bu Hawkins NBA'de rahat oynar inanılmaz güçlü , hızlı ve skorer.

Engin'in dünkü performansı önemliydi. Sezon içinde Engin daha çok tercih edilmeli. Ender de dünkü gibi tek hücumluk falan görevleri yerine getirsin yeter. Uzun konusunda zaten sorun yaşamayız gibi. Dün Furkan hiç gözükmedi mesela. Ona rağmen içerde üstünlük bizdeydi. Tabii Oğuz Savaş'ın bize karşı her maç yıldızlaşmasına çare olamadık.

bu oguz savaş hızlanmış yahu. geçen sene poposunu kaldıramıyordu bu herif. motor takmış gibiydi dün:asd: ama hawkins maçın sonunda poposuna yapıştırdı. motor artık noldu bilmiyorum:D

İzleyemedim de yeni istatistiklere bakıyorum,bizden Gordon ve Domercant yok,fbdende Emir-David-Batiste mi yoktu.

Beyler bu maçı full izleyebileceğim bir yer varmı?

Ne oldu la İlkan bebesi, acı var mı :happynew:

Hawkins ve Domercant oyundayken Engin veya Ender guard olmali. ikisi de dengeli top dagtimayi bilen guardlar. özellikle Engin sakin yapisiyla güzel bir denge olusturuyor bu takimda. ayrica Ender, Engin ve Cenk'in sorumluluk almaktan cekinmeyen yapilari cok hosuma gitti.

bu oguz savaş hızlanmış yahu. geçen sene poposunu kaldıramıyordu bu herif. motor takmış gibiydi dün:asd: ama hawkins maçın sonunda poposuna yapıştırdı. motor artık noldu bilmiyorum:D

Zaten erkeklerde Oğuz Savaş, kadınlarda Matovic bize karşı şut kaçırmıyo :eek:

Yeniden ful maçı izledim de,yalnız koca maç uzunlara bir top indirerek kazanmamız çok şaşırtıcı oda Hawkins'in içeri dalıp Ersin'in bitirdiği pozisyon koca maçta bir kere içeri top indirmişiz fenerin 8-9 pozisyonu vardır,artık kısalardamı sorun yoksa uzunlardamı anlayamadım,Ndong'ın ayakları gerçekten yavaş Oğuz şov yapmış-karşısına Ersin çıktımı tırt gerçi,Furkan'ında çok az süre alması ?? performansı çok önemli bu sene.

Yeniden ful maçı izledim de,yalnız koca maç uzunlara bir top indirerek kazanmamız çok şaşırtıcı oda Hawkins'in içeri dalıp Ersin'in bitirdiği pozisyon koca maçta bir kere içeri top indirmişiz fenerin 8-9 pozisyonu vardır,artık kısalardamı sorun yoksa uzunlardamı anlayamadım,Ndong'ın ayakları gerçekten yavaş Oğuz şov yapmış-karşısına Ersin çıktımı tırt gerçi,Furkan'ında çok az süre alması ?? performansı çok önemli bu sene.

nndong yavaş degildi. oguz hızlanmış. boston celtiks maçında kevin garnete fayk attı adam. hücumu iyi o adamın egerb böyle hızlı olursa. geçen sene agırdı. düzelmiş gibi duruyor.. defansı kötü. N ndong en iyi yapılmış seçim bizim için. evet fazla uzunlara top indirmedik ama gordon yokken bunu yapmış olabiliriz ama hocanın oyun planı genelde kısalar üzerine. eger tutmazsa içeri top indirme işine girer. bu tuttugu için devam ettirdi. tutan oyuncuyuda baya bir oynatıyor.

Üst Alt