Stuttgart Yine Kaybetti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stuttgart Yine Kaybetti

Menajer falan bence bu işin bahanesi. Bir adamın içinde adamlık yoksa, herkesin oyununa gelir çıkar için.
Profesyonellikse, onun da bir sınırı olmalı bence böyle durumlarda. Seni yoktan var eden, yetiştiren, piyasaya çıkaran kulübe, uygun zamanı beklemeden, kaçar gibi veda edemezsin. Edersen, adamlığın böyle sorgulanır hale gelir işte.

İnsanın şunu diyesi geliyor
"Daha ne oldun sen koçum? Sahaya çıkalı 6 ay olmamış, daha 18 yaşındasın, Avrupa diye kendini yerlere vuruyorsun. Bu hareketinle zaten belli ettin sen Galatasaraylı falan olmadığını. Muhtemelen Fenerbahçelisindir Ozan'ım."

Ama sonuç ortada. Dünkü çocuğun varlığı-yokluğu tesir etmez koca çınara. Galatasaray'a bişe olmaz. Olmadığını da gördük. Bundan sonrasını kendi düşünsün.
Kesinlikle katılıyorum yoruma, bu süreci Fatih Terim çok iyi yönetmese 7.5 Milyona kaçmanın yolunu arıyordu bu çocuk yani Avrupa istemek hakkıdır ama sanki önüne taş koyuluyormuş gibi alel acele gitme isteğine gıcık olmuştum. Umarım başarılı olur lakin pek ısınamadığım bir oyuncuydu hem oyun hemde tavır olarak.

Giderken bu ihtimali de düşünmüştür herhalde. Düzenli oynadığı sürece Stuttgart'tan ayrılacağını düşünmüyorum. En azından bir tam sezon oynar. Sonrasında duruma göre ayrılabilir. Bazen daha yükseğe sıçramak için birkaç adım geri atmak gerekir.

Stuttgart düserse bile kiralik olarak yolamaz. Ya ikinci ligde tutarlar, ya da serbest kalma maddesi vardir ve onu karla satarlar.

Hannover ve Nürnberg baya berbat. Normalde 16. olurlar ve 2. ligdeki 3. genelikte zayif oluyor diye, onlari yenerek ligde kalirlar.

Stuttgart düserse bile kiralik olarak yolamaz. Ya ikinci ligde tutarlar, ya da serbest kalma maddesi vardir ve onu karla satarlar.

Hannover ve Nürnberg baya berbat. Normalde 16. olurlar ve 2. ligdeki 3. genelikte zayif oluyor diye, onlari yenerek ligde kalirlar.

Hannover ve Nürnberg gercekten asiri derecede berbatlar.

Hannover bugün Hoffenheim'a rahat 7-0, 8-0 falan yenilmesi gerekirken sadece 3-0 yenildi Hoffenheim'in beceriksizligi yüzünden. Sirf 3 tane direkte patlayan toplari vardi.

Nürnberg'in takimi da kesinlikle Bundesliga seviyesinin cok altinda. Yeni hoca getirdiler ama onlar da yarin Dortmund ile oynayacaklar, Dortmund bu aralar formsuz yoksa ilk mactaki 7-0 dan sonra deplasmanda da 4-5 tane atardi bunlara.

Fikstürleri de oldukça zor. Hannoveri yenemezler ise içerde düştüler diyebiliriz. Pavard, Gomez, Ascibar gibi oyunculara sahip taķımın bu durumda olması ve geçen sene 2.devrede Bayern'i bile dış sahada yenen takımın, çok güç kaybetmeden şu hale gelmesi düşündürücü. Kadro kalitesi olarak orta sıralarda rahatlıkla olmaları gerekirdi.

Bremen macindan sonra Weinzierli postalarlar. Yerine Feuerwehrmann (itfaiyeci) birini getirirler. Hannover, Augsburg ve Nürnberg maclarinda 7 puan cikartirlarsa, düsmezler.

Futbol takim oyunudur,bireysel performanslar genellikle ofans bölgesinde daha belirleyicidir.O yüzden ozana bok atmayalim derim.

Futbol takim oyunudur,bireysel performanslar genellikle ofans bölgesinde daha belirleyicidir.O yüzden ozana bok atmayalim derim.
Biz Ozan'a bok atmıyoruz.
Gittiği takıma bok atıyoruz.
Sen Galatasaray gibi bir takımda İstanbul gibi bir şehir de her ikinci sene şampiyon olan bir takımdan, Stuttgart gibi bir takıma git.
Takim oyunu diyorsun ya işte biz de tam ondan bahsediyoruz.
Takım olarak defans yapamayan bir takımdan orta sahası kötü bir takımdan bahsediyoruz.
Yük defansa biniyor ister istemez hatalar oluyor.
Gelişimine hiç faydası olmaz Ozanın.
Mesela Frankfurt'a gitse onun için daha hayırlı olurdu.

Stuttgart düşünce kiralarız gibime geliyor.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Daha 18 yaşında menajerinin lafıyla Galatasaray'ı satmış, çok kıymetliymiş gibi 6 ay yalandan, ayağının ucuyla top oynayacak, cin olmadan adam çarpmaya çalışan oyuncunun durumu beni hiç ilgilendirmiyor. Galatasaray 3 boş sezondan sonra Arda Turan'ı Uefa Kupasını kola kapağından çıkan bedava gazoz gibi kazanan Atletico'ya, o zamanın rekor bonservisiyle satan bir kulüp. Ozan bey de abilerinin kafasına uymayıp kendisini hakikaten yıldız edebilecek ellere tamah etseydi 1 sezon sonra Cengiz'i de geçip rekorla, Çağlar gibi hiç yoktan Leicester ayarında bir takıma giderdi. Ben hocanın gitmeye azıcık kafa koyan hiçbir adamı takımda tutmak isteyeceğini sanmıyorum. Biraz yönetimin basiretsizlik potansiyelinden Ozan'a sarılmak durumunda kalmıştı, Allah'tan yönetim bir kelek daha atmadı da kendini Ozan yapan kulübünü 6 ay top oynayıp satan bu arkadaşımız yerine sevabıyla günahıyla Galatasaray için kendini yırtan 2 genç ''gavur''u takıma kazandırdık. Kendisi de %90 Ersan Adem Gülüm isimli kendisi gibi yakışıklı arkadaşımızda olduğu gibi 2-3 yıl gurbet ellerde takılıp Galatasaray'a dönüş yapar. Sonra da döner der ki boşa harcanmış bir ömür, tarak gibi bir ömür diye.

Arkadaş 7.5 milyon serbest kalma maddesi varken 11 e veren, iyi olacağı belli olsa da kesin olmayan bir oyuncuyu yollayıp luyindama ve marcao gibi taş gibi stoper alanlara teşekkür ediyorum.

Sana da teşekkürler Ozan KABAK

Menajer falan bence bu işin bahanesi. Bir adamın içinde adamlık yoksa, herkesin oyununa gelir çıkar için.
Profesyonellikse, onun da bir sınırı olmalı bence böyle durumlarda. Seni yoktan var eden, yetiştiren, piyasaya çıkaran kulübe, uygun zamanı beklemeden, kaçar gibi veda edemezsin. Edersen, adamlığın böyle sorgulanır hale gelir işte.

İnsanın şunu diyesi geliyor
"Daha ne oldun sen koçum? Sahaya çıkalı 6 ay olmamış, daha 18 yaşındasın, Avrupa diye kendini yerlere vuruyorsun. Bu hareketinle zaten belli ettin sen Galatasaraylı falan olmadığını. Muhtemelen Fenerbahçelisindir Ozan'ım."

Ama sonuç ortada. Dünkü çocuğun varlığı-yokluğu tesir etmez koca çınara. Galatasaray'a bişe olmaz. Olmadığını da gördük. Bundan sonrasını kendi düşünsün.
bu ne ya çukur dizi finali mi likelar bak bide vov

Üst Alt