şu an futbolcularımıza konuşma imkanınız olsaydı onlara ne demek isterdiniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şu an futbolcularımıza konuşma imkanınız olsaydı onlara ne demek isterdiniz

Sayın Fatih Terim bey efendi hazretlerinin de dediği gibi sizler deplasmanlara giderken bir çok mücadele de bulunurken biz sadece evde oturup sizi seyrettik. O yüzden bakın bu son maç ve içeride hadi son bir gayret.

Yerlerinde olmak istemezdim, ya 30 milyon taraftar alkışlayacak sizi ya da 30 milyon taraftar verecek küfürü seçim sizin eliniz de derdim.

Forvet ve orta saha oyuncularimiza: Maltya stoperleri cok agir ayrica pas yüzdeleri fazla yüksek degil önde yapilacak baski ile arkadan cikmak icin iki secenekleri kalacak Tettehe uzun toplar, Fofananin kanatindan kontra.

Donk Marcao: Tettehe atilacak olan uzun toplarin hepsini alip düsen toplari Ademe birakmayin!

De Andre: Fofana cogunlukla senin kanadindan gelecek! ONA ADIM ATTIRMA

Takim: Size güveniyoruz cikin aslanlar gibi oynayin ne olursa olsun arkanizdayiz

Hocami anlindan öpüp soyunma odasindan cikarim.
Fatih Terim'in olduğu ortamda odaya girer futbolculara taktik verirdim üstüne bir de Fatih Terim'e evlat muamelesi çekip alnından öperdim diyorsun. Ali Sami Yen misin sen renktaş?

Kaybedecek birseyimiz yok kaybedersek kimse bize tepki gostermez rakibimiz kaybederse cok sey kaybederler panikler elleri ayaklarina dolasiyor bugun cikin sahaya bize yakisan topu oynayin

tek 90 dakka adelenizde cigerinizdr ne kadar guc varsa terinizin son damlasina kadsr akitin savasin bir ssniye bile oyundan kopmayin hersey kotu gidersede panik yapmayin oynadiginiz toptan keyif alin yardimlasin kaybetsekte seyircimiz helal olsun desin sonuc onemli degil

Allah yardimciniz olsun

Akbaba Allah rızası için bu maç sakatım de hocaya da seni oynatmasın. İnadını biliyorsun sen bile inanmıyorsun, bırak Kılınç oynasın derdim.

Üst Alt