Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz? - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sagol ustad bir arkadasimla bunun uzerinden kampus liberallerinin aslinda ne kadar eskiden beri var olduklarini, sadece sekil ve isim degistirdiklerini konustuk biz de. Dostoyevski cok buyuk adam, kitap cok iyi yazilmis tespitler de on numara. Ben normalde oyle okudugunun altini cizen bir adam degilimdir ama bazi pasajlari cidden sirf referans icin isaretledim.
:) kampüs liberali ben de bunu not edeyim kullancağım müsadenle

Konu ne yardımcı olabilirim de o yüzden
Kendime bile yıllarca söyleyemediğim karşılıksız bir şeyi anlatacağım eğer nasip olursa.

Hatasız bir şekilde yazabilmem için ilk önce gelişmem gerektiğinin farkındayım.Şu Türkçe yeterli olmayacaktır.

Ayrıca yaşım daha 21, öğrenciyim. Elde avuçta pek bir şey zaten yok. Üstelik yurt dışında yaşıyorum.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendime bile yıllarca söyleyemediğim karşılıksız bir şeyi anlatacağım eğer nasip olursa.

Hatasız bir şekilde yazabilmem için ilk önce gelişmem gerektiğinin farkındayım.Şu Türkçe yeterli olmayacaktır.

Ayrıca yaşım daha 21, öğrenciyim. Elde avuçta pek bir şey zaten yok. Üstelik yurt dışında yaşıyorum.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
21? Yurtdışı? Alamancı mısın?

Şuan okuduğum bir kitap yok ama 6 ay felan önce dostoyevskinin kumarbaz kitabını okumuştum tavsiye ederim.zeki ve tutkulu bir adamın hikâyesi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt