Şu Kadro Nasıl Maç Kazanıyor !


Volkan

Gökhan-Bekir-Bilica-Caner

Topuz-Emre-Cristian-Uğur

Alex-HenriŞu takımı nasıl yenemiyorlar. Savunmaya bak rezalet, bize gelince sağlı sollu ataklarla oynarlar. Bu kadro Fm'de bile başarılı olamaz.
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Niye yensinlerki ?

Suçu gün gibi ortadayken ''Abi nolur bunları düşürmeyin, biz yolumuzu nasıl buluruz'' diye yalanan Anadolu takımları saha dışında böyleyken, saha içinde neden yensinki ?
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Yenmek istemiyorlar ki,yensinler.Fener´in 3 puani Es-Es camiasi icinde 3 puandir.Ayni bizim A2 takimimiz oldugu gibi,Fenerin Karabükü,Eskisehiri var.Bu seneye kadar Sivasda vardi,ama ondar kurtulmus gibi.
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Ruyada-Duduk-Gormek.jpg


Birazda

dogru-bal-9350.jpg
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Asıl mesele şu. Bu ligde bir şeylerin halen daha döndüğü besbelli. Bunları evire çevire yenmesi gereken takım biziz. Ama yıllardır süregelen bir şanssızlığımız var ve açıkçası derbilerde pek iç açıcı futbol oynamıyoruz. Mesela geçen sene öne geçtikten sonra öyle bir geriye yaslandık ki Fener gel bize gol at dedik. Umarım bu sene her şey çok farklı olacak. Dediğim gibi sormamız gereken asıl soru biz bu kadroyu yenebilecek miyiz ?
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Erken konuşmayın derim..Eğer biz de yenemezsek ne olacak..Bence de çok mantıksız ama bizi de yenerlerse hoş olmaz..
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Yenmek istemiyorlar ki,yensinler.Fener´in 3 puani Es-Es camiasi icinde 3 puandir.Ayni bizim A2 takimimiz oldugu gibi,Fenerin Karabükü,Eskisehiri var.Bu seneye kadar Sivasda vardi,ama ondar kurtulmus gibi.Kurtulma degil, ona goz boyama diyoruz...Iki klupde sike davasinda isimleri geçen klupler.. Bir yandanda sivas malum dusme potasindan pekde uzak sayilmazdi 3 puani almasa, A2 lerini saglama aliyorlar... Fener sivasa bir maç verse ne çikar zaten 3 buyuk disinda diger butu kupler yatiyor kendilerine..
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Kimse Fener'in düşmesini istemiyor bu yüzden ''Fener şike yapmadan da kazanıyor'' görüntüsü verdiriyorlar.

Açık ve net.

Hak yerini bulur inşallah.
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Erken konuşmayın derim..Eğer biz de yenemezsek ne olacak..Bence de çok mantıksız ama bizi de yenerlerse hoş olmaz..iddianame bikaç güne mahkemeye sunulyo bizim maç oynanmaz .oynansa bile koyarız herhalde.derbilerde iyi oynayan biziz genelde.nasıl kaybettiğimizde mağlum .hakemler,saçmasapan hatalar.
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !tarihin görmüş olduğu en büyük hilekar camia yine bulmuşlardır ileri teknoloji en modern şaibe uygulamasını.
 
Cevap: Şu Takımı Nasıl Yenemiyorlar !Kimse Fener'in düşmesini istemiyor bu yüzden ''Fener şike yapmadan da kazanıyor'' görüntüsü verdiriyorlar.

Açık ve net.

Hak yerini bulur inşallah.Olayın özeti bu...Ligi sezon sonuna kadar oynatırlarsa fb garanti ilk 3 içinde olacak... Bu takımı ligden düşürmek herkesin vicdanını yaralar deyip ezikleri ligden düşürmeme planı yapıyorlar.

İddianame yayınlansın FİFA ve UEFAyı harekete geçirmesini de biliriz. Ezikler düşene kadar acıma yok.. Düşmemek için ayağımıza kapanmaları lazım. O zaman belki affederiz..
 
Cevap: Şu Kadro Nasıl Maç Kazanıyor ![video=youtube;M-_tKepR1Qw]https://www.youtube.com/watch?v=M-_tKepR1Qw&feature=feedlik[/video]:f50::f50::f50::f50:
 
Cevap: Şu Kadro Nasıl Maç Kazanıyor !3 tane adam disinda futbol oynamasini bilen yok o 3 adamda zaten cirkef serefsiz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt