Su Topu Milli Takımımız Farklı Mağlup Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Su Topu Milli Takımımız Farklı Mağlup Oldu

33. Avrupa Sutopu Şampiyonası’nın erkekler kategorisinde Türkiye, Yunanistan’a 27-1 kaybetti.

İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen ve Türkiye’nin erkek ile kadın milli takımlarının yer aldığı organizasyonda üçüncü gün müsabakaları oynandı.

Erkeklerde C Grubu’nda ilk maçına çıkan Türkiye, Yunanistan’a 27-1 yenildi. Milli sporcular, grubun ikinci maçında, 18 Temmuz Çarşamba günü Hırvatistan ile karşılaşacak.

Fanatik

Konuyu teknik olarak irdeleyecek kişi Sinan ama sutopuna yıllardır bir biz bir de son dönemde enka yatırım yapmakta olduğundan baş müsebbiplerden biriyiz...

Şeytan taşlamak işleyenleri her sene 7-12 trilyon arasını iç eden Emre Danişmend'in kellesine isabet ettirmeye davet ediyorum...

852953f63a134bd28e1e5b3db97ba36d.jpeg

Neymiş dedesi çok kıymetli bir galatasraylıymış...Benim dedem de sirkeci kahvelerinde adam dövüyordu :) Sülalenin tek yakışıklısı olarak dolmabahçede nöbet tutuyordu merasim alayında...Ne yapalım yani...Yeni de yazmıyorum efendim gerekli malumat;

Kendisi hakkında yazdıklarımdan ötürü azar işitmiştim ve sözlükteki entrysi silinmişti...Çok şükür denetçi raporlarına geçti yaptığı usülsüzlükler...Çok şükür kovuldu ve yerine bir küçük modeli olan Hakan Aral geldi neyse ki şeriatta ehven-i şer diye bir şey var...

Yine de kalan parçalardan bir kuple genel sutopu şubemiz hakkında;

http://gss.gs/2276574

Gerçi @Sinan Bilgin emre ağabeyini çok sever ama o da hemfikirdir artık kadıköy-maltepe hattıyla istanbul prenses adaları arasındaki alaturka burjuvazinin mastürbasyon aracı olmamalı sutopu...Zira biz bu branşta macar ekolünü temsil eden köklü bir camiayız...

Biz olmasak sutopu da olmaz...Ne var ki kadınlarda yeni yeni örgütlenirken erkeklerde de mahalli dominasyon dışında sadece avrupada bir çeyrek final oynayabildik koca tarihimizde...

Eee Oğuz Ağabey ile balık yeyip denize nazır içki içmekle olmuyor değil mi sinan :)

Üst Alt