Su Topunda Şampiyon Galatasaray | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Su Topunda Şampiyon Galatasaray

Enka'yı 8-7 mağlup eden Galatasaray Sutopu Takımı, final serisinde durumu 3-0'a getirerek 2016-2017 Spor Toto Sutopu Süper Lig sezonunu şampiyon olarak tamamladı.

DCyC8dnXkAEUy-U.jpg

Son düzenleme:
Maalesef amatör sporlara karşı çok ilgisiz; çok bilgi sahibi değiliz. Şu an Sabiha Gökçen’de su topu takımı 208A numaralı kapının önünde bekliyorlar. Burada ne işleri var diye merak ettim ve İzmir esti takımı ile 20.00’da maçları varmış gördüm. Bu adamlar maç gününde uçuş yapıyorlar. Süre ne kadar kısa da olsa uçuş insanı yormaktadır. Bir gün öncesinden gidemiyorlar mı? Şu adamlar yoruluyorlardır. Bir tanesi ile muhabbete gidecektim ki hep beraber kalkıp gittiler.

a3f75b7c37b345e5bf6511a9fcd93feb.jpg

Maalesef amatör sporlara karşı çok ilgisiz; çok bilgi sahibi değiliz. Şu an Sabiha Gökçen’de su topu takımı 208A numaralı kapının önünde bekliyorlar. Burada ne işleri var diye merak ettim ve İzmir esti takımı ile 20.00’da maçları varmış gördüm. Bu adamlar maç gününde uçuş yapıyorlar. Süre ne kadar kısa da olsa uçuş insanı yormaktadır. Bir gün öncesinden gidemiyorlar mı? Şu adamlar yoruluyorlardır. Bir tanesi ile muhabbete gidecektim ki hep beraber kalkıp gittiler.

a3f75b7c37b345e5bf6511a9fcd93feb.jpg
Mac gunu gidilmesinin bi sebebi vardir butce ile alakali degildir

Ukalalık yapmadan cevap verilebilir. Amatör sporlar hakkında kulübün ve medyanın ilgisizliği yüzünden biz taraftarlar bilgisiz kalıyoruz. Galatasaray Dergisi’nde bile su topuna bir sayfa ayırıyorlar.

İyi forumlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O Gs spor klubunun problemi , internet sitesinden sikayet bolumune girerek mutsuz oldugunuz konulari iletmenizde bir engel yok

Üst Alt