Suarez’den Sevindirici Haber! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suarez’den Sevindirici Haber!

Cevap: Suarez’den Sevindirici Haber!

Suarez Türkiye ligini estirir. Tek kelimeyle estirir. Zaten Suarez olmazsa Miccoli olsun Miccoli olmazsa Berbatov olsun.

bayern le flört ediyolarmış,gözün doysun bayern ya kanat desen fazla fazla var,forvet desen pizarro yu da aldınız,bari bu adamı bırakın..bir de çok oyuncuya gerek yok,o kadar rotasyon iyi değil diyen arkadaşlara gelsin,adamlar heralde 6-7 kanat 4-5 tane de forvet oyuncusu barındırıyorlar kadroda 4-3-3 oynamalarına rağmen

Bayern M. resmen devredeymis. Yahu bunlar da biraz abartti. Yönetim uyuma. Büyük transferler önemli, kücük transferler gecikebilir ama M.Suarezi hoca uzun zamandir istiyor !!!

Icimde bir ümit var, insallah yakinda bizim olur...

bir çalımda biz bayerne atsak. istanbul munih ten daha güzel bir şehir.ayrıca munihte mullerimi kescen gomesimi.futbolculara biraz kafa gerek.şimdi shaquri robbenimi kescek riberyimi...

suarezin piyasası 3-4 milyon öroymuş

ama rieranın yıllık ücreti 3 milyon öro

ne kadar mantıklı işler yapıyoruz

tebrikler başkan

Benim bildiğim, EPL deki her takım, federasyon un çalışma izni vermediği her oyuncu için itiraz hakkına sahiptir. Kurallar açık açık belli olmasına rağmen maddelerdeki bazı açıklar dan ötürü klüpler bunlardaN faydalanarak ısrarlı itiraz halinde oyuncu için birçok kez çalışma izni çıkar. En kötü ihtimalle oyuncu transfer edilir ancak çalışma izni verilmediği için EPL de oynayamaz başka bir takıma kiralanır ve belli bir süre geçtikten sonra genelde o oyuncu takımına geri döner ve çalışma iznine sahip olur.

Biraz karışık bir durum var İngiltere de; yaş-2.uyruk-avrupa birliği ülkesi vatandaşı gibi, bu tarz oyuncular için genelde kesin hiç izin çıkmaz diye birşey yoktur prosedürler den sonra genelde izin çıkar, son yıllarda değişiklik yaptı mı federasyonları onları bilmiyorum.

tam anlamiyla bilmiyorum ama söyle sartlari var:

-Ya cok ustun yetenek olmasi ve bununla birlikte inkar edilmez bir katkisi olmasi lazim takima

-veya belirli bir yastan sonra son yil veya iki yil icinde Milli takiminda yuzde 75 oraninda mac oynamasi veya kadroda olmasi bir sart var

bu iki kritere ayak uyduramadiginda iste ozaman itiraz hakkin doguyor ama kesinlikel cok buyuk bir yetenek ve takimina cok buyuk bir katki yapar diye ikna etmen lazim (ama genelde ilk iki kritere uymadiysa bu izin cikmiyor)

son maçta şampiyonluk kaçsaydı başkan süpermi denicekti başkanın dolu hatası var görmemezlikten gelemeyiz en büyük hatası hergün farklı konuşması verdiği sözleri tutmaması biride devre arasında terimin eline doğru dürüst bi transfer verememesi takım kanat kanat diye bağırırken amrabat ve shakiri ile aylarca uğraşıp necatiyi almak hangi yönetim başarısıdır lig bitmiş şampiyon olmuşsun uefanın kararını beklicekmişiz kuşlar ceza alacak adamlar beklemiyor heryere saldırıyor bizimkiler kararı bekliyor demekki cezayı yiyen biz olsak bütün sene transfer yapmazdık sowa 10 milyon euro basıp alıyor elin adamı sen halen suarez üç beş eder geçin bunları adam bal gibi 10 da eder 12 de eder paran varsa bas al yoksa başkası alsın seyret shakiriyi seneye bayernde seyrederiz

Wallaha baskanimizin Suarez yorumlu videosunu yeni izledim ve eger baskanla beraber Fatih hoca ve kurmaylari da ayni fikiri savunuyorsa Suarezi o fiyata (3-4) bize yedirmezler :-)

Bu arada, her elestirinin arkasindan `fenerlisin sen` kuskusu uyandirmayalim icimizde. Yorum veya elestiri seviyeli bir sekilde argo ve küfürsüz yapildigi taktirde olmasi gereken dogal reaksionlardan bir tanesidir :-)

M.Suarez-Mirallas-Barrios-Wilfried

bunlardan birini almak lazım

edit:barrios gitmiş çine.10milyon €.elimizi cabuk tutsaydık alırdık onu 6-7ye.

Üst Alt