Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eddb0suatkilic_NK0R8.jpg
Galatasaray ile Beşiktaş’ın Türk Telekom Arena için yapacağı toplantı öncesinde Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç çok net açıklamalar yaptı.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: "Emredersek zaten iş biter"burada siyasi propoganda felan yapmıyorum. siyasi görüşüm felanda yoktur. anlamam bu tür kaşar işlerden. ama akp sandıkta hesaplaşacağız seninle.Galatasaraylıyım diyen adam akp ye oy atmaz.Ünal Aysalında nasıl biri olduğu belli. Herşeye hee çekiyor. Adnan Öztürk olmasa şike davasında da tek söz söylemezdi zaten.
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Kaynak nedir?Bence kamuoyu yaratmaya calisiyorlar. Taraftar bunu asla kabul etmez. Kim bunlar ya her ise burynlarini sokuyorlar?Lafa gelince "hukuk devletiyiz" icraata gelince "diktatör rejim".
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"kendine gel suat kılıç kendine kime neyi emrediyorsun sen. babanın stadı mı burası Galatasarayın stadı.
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"ab ve nato ülkelerinin müdahele etmesi gerekiyor türkiye ye bizde de diktatör var
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Önünüzdeki haltı yiyin bi önce... Suriye bile billur geçiyor sayenizde...
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"bakalım taraftarda ayaklandı mı böle konuşabilcenmi bakan bozuntusu. herifler iyice diktatör oldu ya astığım astık kestiğim kestik
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Bu haberlere itibar etmeyin.Tek gerçek var. Eğer biz stad konusunda yapılan anlaşmalarda bu kararın bizde olduğuna imza attıysak bu konuşmalar faso fiso.Ama eğer böyle yetkimiz yok ise o zaman boşuna bir taraflarımızı yırtıyoruz.Bu konu hakkında açılan 1,000,000 nuncu haber oldu.
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Bu haberlere itibar etmeyin.Tek gerçek var. Eğer biz stad konusunda yapılan anlaşmalarda bu kararın bizde olduğuna imza attıysak bu konuşmalar faso fiso.Ama eğer böyle yetkimiz yok ise o zaman boşuna bir taraflarımızı yırtıyoruz.Bu konu hakkında açılan 1,000,000 nuncu haber olduTek soru bütün hakları bizde olsa dahi Hükümet "Emretse" yok diyebilirler mi?
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"bakalım taraftarda ayaklandı mı böle konuşabilcenmi bakan bozuntusu. herifler iyice diktatör oldu ya astığım astık kestiğim kestikHiçbir halt olmaz istediğin kadar ayaklan bu ülkede kim ayaklanmadı ki... Ancak Bütün taraftarlar özellikle böyle bir zamanda birlik olup öyle ayaklanmalı Siyaset Spor'a dokunma diye tıpkı bizim arena olaylarından sonra bize destekler geldiği gibi yürüyüşte, Bursa, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor formalılar olduğu gibi...
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Sporun içine siyasi irade hiç bu kadar girmemişti gerçekten.Yalnız bildiğim kadarı ile(çevremden aldığım bilgi doğruluğu tartışılır) bizim söz hakkımız olsa bile eğer bu adamlar oynayacak derler ise elimiz kolumuz bağlı kalıyor.Tüm şartları öyle bir oluşturdular ki adeta stad açılışında ki intikamı alıyorlar şu an resmen.Yönetime de kızamıyorum açıkçası kendilerinden önce oluşan bir anlaşma var ve açığı var ise şu an çıkıp taraftarı boşuna avutmaktan başka şansları yok gibi ve o yüzden hep bir açık kapı bıraktılar bu konuda.
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Bakan zorlatsa bile Ünal başkan en fazla genel kurula götürürüm der,kendi kafasına göre izin veremez..
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Biraz farklı bir paranoya olaacak ama Taraftarlar arasında nefret şuan en üst düzeyde.. Peki geçen yıl stad açılışında bize destek veren bizimle yürüyen kimlerdi? Fenerbahçeliler, Beşiktaşlılar, Trabzonsporlular, Bursalılar... Bu birliktelik sporun siyaset karşısında bu kenetlenmesi rahatsız etti belkide birilerini :confused:
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Emret olelim sen emredersen olmek zorundayiz. Floryada oynayalim maclarimizi bu ne rezalet pislikler
 
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"Eğer gerçekse bu denilenler halk olarak hepimiz hak ediyoruz bunları,oy vermememe rağmen ben de dahil,oy vermedim diye sıyrılmak en kolayı çünkü.Bir kişiyi alternatifsiz hale getirirsen ve uyarıda bulunmaz isen sandıkta,bu tür muamele görürsün karşılığında,çünkü insan tek ve eşsiz olduğunu hisseder.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt