Suçlanan Galatasaray olsaydı, açıklamalar nasıl olurdu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suçlanan Galatasaray olsaydı, açıklamalar nasıl olurdu?

Eğer bu ağır suçlarla suçlanan ve hakkında deliller olan takım Fenerbahçe değil de Galatasaray olsaydı? Bu dönemde susmak bilmeyen bazı isimlerin açıklamaları ne şekilde olurdu?

Tahminlerinizi alalım;

Ör:

M.A.Aydınlar; Türk Futbolunun bulaştığı bu pislikten derhal kurtulacak, sorumlularına en ağır cezaları vereceğiz.

Aziz Yıldırım; UEFA nezdinde Türk Futbolunun ceza alması gündemde, derhal küme düşürün

FB resmi sitesi; Takipçisiyiz!

Lube Ayar'sız; Galatasaray Bank Asya 'ya değil, Amatör kümeye dek düşürülmeli.

İ.Cavcav; Gönül isterdi ki 18 takım birlik olalım, ama böyle bir şerefsizlikle Kulüpler Birliğinin birarada anılması hiç hoş değil.

E.Saatçi; 106 yıllık tarihinize sığınmayın, çıkın itiraf edin, tek büyük Fenerbahçe.

Ö.Çavuşoğlu; Bunlar hep şikeciydi zaten

G.Özdenak; Eeüüü, ooeouü...

Antu; 17 şampiyonlukları geri alınsın ve Fenerbahçe 'ye verilsin.

Cevap: Suçlanan Galatasaray olsaydı, açıklamalar nasıl olurdu?

mali : evet gercekten korkunc birsey Galatasaray gibi bir camidan beklenmezdi, ancak bu kisiler kulupleri temsil ediyorlar o yuzden kisilerle kulupleri ayırt edemeyiz, gereken neyse yapacağız, herkes cezasını cekecek, yenen haklar sahiplerine iade edilecek bu pisliği temizleyeceğiz.

ŞEREFSİZLER, buna benzer birşey soylerlerdi sanırım :asd:

Abdullah abi çoktan Bank Asya için kadro kurmuştuk bile sen anla olayın ciddiyetini.

Bişey sorucam bu Lube Ayarmıdır ne şeyimdir, kim bu? Yani burada dikkate alınacak kadar önemli birisi mi? Hayır merak ettim de soruyorum sadece. Nedir yani bu ne iş yapar?

Medya bu haldeki feneri hala düşürmemek için bir yol arıyorken bu durumda biz olsaydık şimdi sesi soluğu çıkmayan tüm şakşakçılar hükmü giydirmişti bile..

Fenerbahçe: Bu suç türk futbolunun ekonomisinden daha önemlidir.suçlular gereken cezaları almalıdır.Kitlelerle ve ekonomiyle bağdaştırmak manidardır..

Mali:eek:rtda çk önemli deliller var. En kısa zamnda acil olrak kararmızı vericess..bla bla..

Medya: Düşürün..

Ben etik kurulundanda şüpheliyim çalışan 5 kişide azize yalakası olmadığı ne malum.

Lübe karısı sıradan bir gazeteci, hasta Fenerbahçeli.Sıkıntısı büyük yani =))

Bedri Baykam'cı; Ergenekon'la bu karıştırılmamalı Emniyet çok güzel bir işe imza atmıştır.

Türk futbolu için bir devrim bu, bu olaya bulaşanlar en ağır cezalarla itham edilmelidir.

Çok değil yakın tarihte gördük, TT Arena sorununda Biz gündemde iken Medyanın ve rakip çevrelerin nasıl Camiamıza yüklendiğini. En iyi dileklerim hayatta kalabilmeniz için.. Geri kalan tüm aksilikler sizinle olur temennim..

Aydınlar= iddianameye gerek yok bunlar kesin yapmıştır zaten kendi ( başkanımda )istiyor küme düşmelerini düşüreceğiz,tek büyük f.bahçe

Kudurdukları tek şey bizim bulaşmamış oluşumuz zaten. beter olsunlar :eek:

Devam edelim;

R.Dilmen; GS duser. Ama artik takimin toplam degeri bir Alex etmez.

Ntvspor; Turk futbolunun bu temizlik harekatinin en buyuk destekcisiyiz.

Digiturk; GS lilar zaten gecen yil decoderleri iade etmisti. Sorun yok. Velinimetimiz Fenerbahcemizin bu olaylara karismamasindan mutluyuz.

Ibrahim Akin; GS gel dedi. Imama danistim gitmedim.

Herşey bir yana İ.Akın a transfer girişimlerimiz ve sebepsiz geri çekilmemiz bir acaba dedittiriyor !

Devam edelim;

Ntvspor; Turk futbolunun bu temizlik harekatinin en buyuk destekcisiyiz.

Digiturk; GS lilar zaten gecen yil decoderleri iade etmisti. Sorun yok. Velinimetimiz Fenerbahcemizin bu olaylara karismamasindan mutluyuz.

Ibrahim Akin; GS gel dedi. Imama danistim gitmedim.

Antu; 17 şampiyonlukları geri alınsın ve Fenerbahçe 'ye verilsin.

:asd: :asd: :asd: :asd:

Suçlanan galatasaray olsaydı şimdiye kadar çoktan küme düşürme kararı verilmiş olurdu.

Üst Alt