süleyman rodop - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaslar size bisey söyliim, Albayragin torununun dogumunun duyumunu bile bir gün önceden verebiliyor bu Rodob.

kendi çıkarlarını Galatasaray'dan önce tutan fosil muhabir.
Gerçek gazeteci nasıl olunur unuttunuz tabi adam evrensel manada büyük gazetecilik yapıyor. Doğru haber veriyor mu?

Kaynağını saklıyor mu?

Bir de içerden haber veren var diyen var 🥰🥰🥰hakkaten şaka gibi

Üstelik adam ardanın Galatasaray’a gelişine mani olarak fayda veriyor lütfen vicdanınızı kaybetmeyin

Yaw alin o kadar istiyorsaniz basinla iliskiler direktoru yapin, bir farki yok zaten. Comollinin twitter acmasi nasil bir malliksa yonetimin ajans1905i kurdurmasi da oyle bir mallik. Hayir yani hic olmazsa ettikleri kar Galatasaray'a kalsin herifler hem habercilik adi altinda yonetimin aciklayamadiklarini soyluyorlar hem de ceplerini doldurup populerliklerini artiriyorlar.

Bu Rodop’un içeriden bilgi almış hali mi?

Adamın 10 haberinden 9’u yalan 1’i şüpheli. Özellikle de transfer konularında.

50 tane şey sallıyor 1 tanesi tutuyor sonra ben bildim diyor.

Bomboş bir herif.
Gündemi takip etmiyorsun galiba Serdar azizden Arda Turan’a kadar her dediği beklentilere ve kamuoyuna karşı olmasına rağmen çıktı

Galiba gazetecilik tam olarak nedir karıştırıyorsunuz yorumcu analist köşe yazarıyla gazeteciliği karıştırıyorsun kastımız muhabirlik

Tipini beğenmiyorsan işini de beğenmeyeceksin diye bir şey yok üstat

Gündemi takip ermiyorsun galiba Serdar azizden Arda Turan’a kadar her dediği beklentilere ve kamuoyuna karşı olmasına rağmen çıktı

Galiba gazetecilik tam olarak nedir karıştırıyorsunuz yorumcu analist köşe yazarıyla gazeteciliği karıştırıyorsun kastımız muhabirlik

Tipini beğenmiyorsan işini de beğenmeyeceksin diye bir şey yok üstat

Benim de bir arkadaşım vardı at yarışlarında üstattı. O koşuda koşacak 12 atın 11ine bu gelebilir bu da olabilir derdi sonunda bilmiş olurdu tabi. Ben demiştim derdi sonra.

Tip ne alaka, onu nereden çıkarttın anlamadım ama konu çarpıtma üstadı olduğun için şaşırmadım da.

Benim de bir arkadaşım vardı at yarışlarında üstattı. O koşuda koşacak 12 atın 11ine bu gelebilir bu da olabilir derdi sonunda bilmiş olurdu tabi. Ben demiştim derdi sonra.

Tip ne alaka, onu nereden çıkarttın anlamadım ama konu çarpıtma üstadı olduğun için şaşırmadım da.
Sen çarpıttın yav :) adamın tüm haberleri doğru çıkıyor misal verdim sen vermeyip bana salladın neden karşısın açıkla bakalım

Sen çarpıttın yav :) adamın tüm haberleri doğru çıkıyor misal verdim sen vermeyip bana salladın neden karşısın açıkla bakalım

Rodop’un söylediği çoğu transfer haberi yanlış çıkıyor. Ben Rodop’u takip etmem, dinlemem de, sosyal medyadan da takip etmem ama transfer döneminde transfer nöbetinde bunun twiti falan paylaşıldığında gördüm söylediği isimlerin çoğu fos çıktı. Veya Nzonzi gibi transferi söyleyemedi ya da bir çok kişiden sonra söyledi.

Başka konularda da bunun haberleri burada paylaşılırsa öyle görüyorum ama kolpacının önde gideni.

Rodop’un söylediği çoğu transfer haberi yanlış çıkıyor. Ben Rodop’u takip etmem, dinlemem de, sosyal medyadan da takip etmem ama transfer döneminde transfer nöbetinde bunun twiti falan paylaşıldığında gördüm söylediği isimlerin çoğu fos çıktı. Veya Nzonzi gibi transferi söyleyemedi ya da bir çok kişiden sonra söyledi.

Başka konularda da bunun haberleri burada paylaşılırsa öyle görüyorum ama kolpacının önde gideni.
Hem takip etmiyorum diyorsun hem de yanlış bir misal vermiyorsun şu transferi söylemedi nedir :) söylediklerinden doğru çıkan ne yanlış çıkan ne ona bakılır üstat biraz soluklan bence

Hem takip etmiyorum diyorsun hem de yanlış bir misal vermiyorsun şu transferi söylemedi nedir :) söylediklerinden doğru çıkan ne yanlış çıkan ne ona bakılır üstat biraz soluklan bence

Burada transfer döneminde her söylediği paylaşılıyor orada okuyorum diyorum transfer döneminde de alakasız isimler verdi ama İsmail Enver’le bir gün Rodop’u tartışırız şu tutmayan isimleri bir kenara not alayım da zamanı gelince yazarım demedim o yüzden isimleri hatırlamıyorum. Şimdi twitter sayfasına gidip yaza kadar dönmem lazım ya da 50 tane 500 sayfalık transfer nöbetini okumam lazım.

Ama Arda Galatasaray demiş fakat Arda Katar’a mı gidiyor da demiş bir de Çin patlatırsa muhtemelen bilmiş olur. Jesse’yi Bursaspor’a kiraladığımızdan bahsetmiş falan sanırım bir ara da.

Gol olmazsa 0-0 biter de yazdı mı tamamdır.

Üst Alt