# Sulley Muntari | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Inter'de Mourinho ile yıldızı bir türlü barışmayan Sulley Muntari'nin Başkan Moratti'den de veto yediği bildirildi.

597533019636.jpg

Inter yönetiminin Quaresma ile birlilte takımdan gönderilmesine karar verdiği Muntari için Tottenham ile birlikte G.Saray'ın da devreye girdiği bildirildi. 12 milyon euro'luk bonservis bedelini Tottenham'ın ödemeye hazır olduğu, Türk tarafının ise Ganalı oyuncuyu kiralamak için Inter'e başvurduğu iddia edildi.

fotomac.com.tr

Cevap: # Sulley Muntari

Gelmesini isterim.

Ama bu saatten sonra kiralık oyuncu istemem.

7-8 Milyona gelirse buyursun.

Gelmesse keyfi bilir.

Ki zaten haber yalan. Sadece kendi fikirlerimi yazdım. :)

valla bence hürriyeti bırakıp fotomaçı protesto etmemiz lazım o kadar vakit yiyo ki .giriyorum fotomaç yazısını görüyorum çıkayım diyorum bakayım nasıl dalga geçmiş bizimkiler diyorum ooo geçiyo her gün böyle bayağı zaman.bi de otoda herkes fotomaç okuyo okula getiren oluyo görünce uzaklaşıyorum yanlarından :D :D

YouTube - Sulley Ali Muntari

Muntari'nin top çalmaları için yapılmış bir video gibi. Zaten Muntari için başka bir şey diyemeyiz. Eğer böyle bir transfer düşünülüyorsa, yanında kesinlikle topla oynayabilecek bir orta saha gerekli.

efsanevi olur...marquez-neill muntari üçlüsü..nasılsa olmayacak ben de videoya bakıp iç geçireyim bari...şu videoda gördüğümüzün yarısını yapsa ilk devre 3-5 gol yeriz, o derece..bizim ligde tüm topla oynayan adamları keser atar, hamleleri de çok dengeli

efsanevi olur...marquez-neill muntari üçlüsü..nasılsa olmayacak ben de videoya bakıp iç geçireyim bari...şu videoda gördüğümüzün yarısını yapsa ilk devre 3-5 gol yeriz, o derece..bizim ligde tüm topla oynayan adamları keser atar, hamleleri de çok dengeli

Ne demek istedigini pek anlamadim.

Video da ne yapiyor ki, ilk devre 2-3 gol yiyelim..

Üst Alt