Şumudica: "Cüneyt Çakır sürekli bize kart verdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şumudica: "Cüneyt Çakır sürekli bize kart verdi"

DUKyJTpX4AACogS.jpg

Kayserispor Teknik Direktörü Marius Şumudica, 3-1 kaybedilen Galatasaray maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Rumen teknik adam hakemlere yüklendi.

“Hatalar var ama bizim yaptığımız hatalar değil. Bu zamana kadar hakem konuşmadım ama yan hakemin önünde 1 metrelik pozisyon var. 1. hata bu. 2. hata Umut'un pozisyonu. Denayer’a kırmızı çıkmalıydı. 2. yarı ilk yarıdan daha iyi oynadık. Maç 2-0 başladı zaten. Sonra toparlandık, diri olmaya çalıştık. Galatasaray'da 5 futbolcu yerde kaldı, Muslera oyunu geç başlattı. (Burada ekrandan ilk golün tekrarını görüyor) Bakın 1 metre ofsayt. Yan hakemin görmemesi endişe verici. Bu şekilde oynadığımız futbolun bir anlamı yok. Hakemler bizim lehimize hiçbir hata yapmıyorlar, biz sahada mücadele ederek kazanıyoruz. Sürekli bize kart verdi. Galatasaray'dan kimse sarı kart görmedi. Rodrigues bir metre önde. Umut’un pozisyonunu da gösterin bütün ülke görsün. Muslera ile karşı karşıya kaldı. Türkiye'nin en iyi hakemi olduğu söyleniyor, nasıl göremez bunu? Ben sadece biraz saygı istiyorum yaptığım işe.”

ajansspor

Mendez mi Mendes mi ne ona kızsın, iki %100 pozisyon kaçırdı kritik bir kaç pozisyonda ise saçma sapan paslar attı... Kayseri maçı çevirse veya berabere bitseydi aynı şeyler Sinan Gümüş için geçerli olacaktı, futbol böyle bir şey işte... Ağlamayacaksın, işine bakacaksın bu yüzden.

Üst Alt