Süper Bir Kaleci Antrenörü Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Bir Kaleci Antrenörü Geliyor!

franshoek.jpg

Son olarak Manchester United’da Louis Van Gaal’ın ekibinde yer alan Frans Hoek, yeni sezonda Muslera ve diğer kalecileri çalıştıracak. Tecrübeli hoca, daha önce de ManU dışında Barcelona, Bayern Münih, Ajax ve Hollanda Milli Takımı gibi üst düzey ekiplerde görev almıştı.

Galatasaray, Taffarel’in ayrılmasından sonra Muslera’nın hocası olarak dünyanın 1 numarasını getiriyor. Cim-Bom’un, dünyaca ünlü kaleci antrenörü Frans Hoek ile anlaştığı ifade edildi.

Son olarak Manchester United’ta Louis Van Gaal’in ekibinde yer alan ve onunla beraber hareket eden Hoek, sarı-kırmızılıların teklifini kabul etti. Taffarel’in ayrılmasından sonra yönetime, “Dünyanın en iyi kaleci antrenörünü getireceğim” diyen Jan Olde Riekerink, vatandaşı Frans Hoek’in Muslera’yla çalışabilecek en uygun isim olduğunu yönetime bildirdi.

Hollanda’nın en ünlü kaleci antrenörü olan Frans Hoek; Barcelona, Ajax, Bayern Münih ve Hollanda Milli Takımı ve Manchester United gibi önemli ekiplerde çalıştı. Daha çok Louis Van Gaal ile beraber hareket eden 59 yaşındaki kaleci antrenörü, Jan Olde Riekerink ile beraber Ajax’ta da bir süre çalıştı. İki teknik adam, Van Gaal’in teknik ekibinde yer almıştı.

Kendine ait bir futbol eğitim internet sitesi olan Hoek, Van Gaal’in United’dan ayrılmasıyla boşa çıktı. EURO 2016 ve devamında futbol maçlarını takip edip, izlediği kaleciler hakkında yaptığı yorumları ve raporları kendi sitesi üzerinden yayınlayan Frans Hoek, 1997 yılından bu yana kaleci antrenörlüğü yapıyor.

Milliyet

fizik güc lazım. muslera zaten kendi kendini calıstırır.

scot piri neden gelmiyor?

beden egitimi hocaları ile futbolcuların keyfine göre antreman yapılırsa sezon ortalarında sçr bu takım.

De gea 'yi çalıştıran bu eleman ise hiç gelmesin daha iyi.

Resmen leş bi kaleci de gea ve bir adım ileri gidemedi

Helak Ol Yağlı Surat!

gelsin de taffarelden torpilli muslera biraz calissin da geçen sezonki gibi rezil bir performans gostermesin.
Asistten emin değilim ama Muslera'nın geçen sene hiç golü yok, önceki senelere göre müspet bir gerileme var.

Bu sene daha fazla çalışıp istatistiklerini düzeltmesi gerekiyor , bu anlamda katılıyorum arkadaşa..

Üst Alt