Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 21-17 N.E. Patriots | Maç Sonucu | Giants Şampiyon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 21-17 N.E. Patriots | Maç Sonucu | Giants Şampiyon

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants - N.E. Patriots | 6 Şubat | 01.00 | ESPN & Foxsp

Turkiyeden yayin yok galiba.. Eurosportta felan da yok

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants - N.E. Patriots | 6 Şubat | 01.00 | ESPN & Foxsp

aga herifler ne salon yapmış öyle

Herifler yapiyor.

0629_12246_10_08_HUN1_PSa_Interior.jpg

Ben FoxSports'tan izliyorum Digiturk'ten. Ama ne izlediğimi zerre kadar bilmiyorum. :D

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 0-0 N.E. Patriots | İlk Yarı | ESPN & Foxsports

şu stadta river-boca maçı yaptıracaksın, kaçacak yer de yok.

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 0-0 N.E. Patriots | İlk Yarı | ESPN & Foxsports

ESPN America kanalında da varmış şimdi gördüm. ESPN Classic'e bakmışım demin.

84.kanal ESPN America.

Ben de Digitürk FoxSports'tan bakıyorum ama haberim yok normalde açık mı değil mi.

Olum iki satır anlatın amaç ne :) Topu nereden geçirecekler falan :D

Cok koyu Patriots fani bir arkadasim var. Yaklasik 1 haftadir adamin tek derdi bu mac olmus. Saydirmadigi kufur kalmadi giants'a.

Dunyanin en cok izleyici ceken spor olaylarindan biri. Suan eminim Abd'de hayat durmustur.

Sopcast den izliyorum ben.Channel - 50970

Ben de Digitürk FoxSports'tan bakıyorum ama haberim yok normalde açık mı değil mi.

Olum iki satır anlatın amaç ne :) Topu nereden geçirecekler falan :D

Hücum edenler topu rakip sahanın sonuna kadar taşımaya çalışırlar. Mesela adam top elinde koşuyorken düşürülürse oyun durur ve hucüm eden takım o düşürülen bölgeden tekrar oyuna başlar. Metreler(yard aslında) falan var dikkat edersen 20-30 diye. İşte böyle böyle sahanın sonuna ulaşmaya çalışırsın.

Amerikan zırvalıkları. Hala futbol starı çıkaramadılar değil mi:) Uğraşıyorlar poh pohluyorlar da olmuyor:)

Üst Alt