Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 21-17 N.E. Patriots | Maç Sonucu | Giants Şampiyon | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 21-17 N.E. Patriots | Maç Sonucu | Giants Şampiyon

1c1ecsuperbowllogo.png

d62e4giants.png
v.png
04466newengland.png

d42ddlucasoil.jpg

2998dESPN_America_badge_CLR_Pos.jpg
3fc1fFOX-Sports_3D-2.jpg

Super Bowl XLVI

New York Giants - New England Patriots

Lucas Oil Stadyumu, Indianapolis, ABD

6 Şubat

01.00

ESPN & Foxsports

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants - N.E. Patriots | 6 Şubat | 01.00 | ESPN & Foxsp

800 milyon kişinin beklediği çılgınlık

ABD ile birlikte dünyada 800 milyon kişi bu gece ekran başında Super Bowl çılgınlığı yaşayacak. Amerikan Futbolu'nun final maçının devre arasında ünlü şarkıcı Madonna sahneye çıkacak.

Amerikan Futbolu'nun final oyunu olan Super Bowl maçı bu akşam New York Giants ile New England Patriots arasında oynanacak. ABD'nin bir numaralı televizyon olayında sadece bu ülkede 111 milyon kişi, dünya genelinde ise 800 milyon insanın ekran başında olması bekleniyor.

ABD'de neredeyse ikinci bir ulusal bayram gibi kutlanan Super Bowl çılgınlığı öncesi tüm hazırlıklar tamamlandı. Ünlü Pop yıldızı Madonna maçın devre arasında vereceği konserin heyecanını yaşıyor.

30 SANİYE 3.5 MİLYON DOLAR

Dev şirketler bu maç için özel reklamlar hazırladı. Çünkü bugün Türkiye saatiyle 01.30'dan itibaren her iki ABD'liden biri ekran başında New York Giants ile New England Patriots arasındaki maçı izleyecek. Maç yayınının yapılacağı zaman dilimi içinde ekrana gelecek 30 saniyelik bir reklamın fiyatı 3.5 milyon dolar.

DEVRE ARASI MADONNA SAHNEDE

Pop müziğin kraliçesi Madonna da, ABD'nin bir numaralı televizyon olayı Super Bowl'u aynı zamanda kendisi için bir pazarlama yöntemine dönüştürmeyi başardı. Madonna, Super Bowl gecesine iki gün kala yeni albümü "Give Me Al Your Luvin" yayınladı. Ancak 53 yaşındaki ünlü şarkıcı gösteri öncesi sağlık sorunu yaşıyor. Diz kapağında bir sorun olan Madonna, "Ne pahasına olursan olsun Super Bowl gecesi sahnede yer alacağım" açıklamasını yaptı.

Super Bowl gecesinde Madonna'nın yanı sıra dünyaca ünlü manken Gisele Bündchen ve erkek arkadaşı Tom Brady de Indianapolis'teki maçta seyirciler arasında yer alacak.

800 milyon kiÅŸinin beklediÄŸi çılgınlık 05 Å￾ubat 2012 Pazar 15:45

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants - N.E. Patriots | 6 Şubat | 01.00 | ESPN & Foxsp

merak ediyorum bu sefer seyredeceğim inşallah pişman olmayız

800 milyon kişinin arasında bulunmadığım için mutluyum.

Ben sadece bunlarin ikisini biliyorum; Quarterback & Running back

Quarterback: Sahadaki kreatif adam olmasi lazim, playmaker yani.

Running back: Topu alip yardiran isim, takimi öne tasiyan isim.

:asd:

Abi kural basit.Topu kap Allah ne verdiyse koş :asd:

futbol'dan tek ustun yani kari gibi yere yatip numara yapan adamlar yok bkz busquets gibi adamlar.

Rugby !! Bu sporu cok seviyorum.

[video=youtube;kmzWVjOlqYE]https://www.youtube.com/watch?v=kmzWVjOlqYE&feature=related[/video]

Ama American Football'da cok güzel. Seyir zevki yüksek. Az sonra büyük sölen basliyor! :D

Rugby !! Bu sporu cok seviyorum.

[video=youtube;kmzWVjOlqYE]https://www.youtube.com/watch?v=kmzWVjOlqYE&feature=related[/video]

Ama American Football'da cok güzel. Seyir zevki yüksek.

bende severim rugby geçtiğimiz aylarda dünya kupası vardı oldukça zevkliydi

Üst Alt