Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu


Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli OlduEziklere yenilmememiz lazım. 3 galibiyeti bulup geriye yaslanırız. Rölantide oynarız diğer maçları.İlk maç iyi zamanlama oldu. Hem bejeke moralsiz hemde cezalı oyuncuları var. Melo işini çözmemiz iyi olur bir an önce.
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli OlduEğer iş son maça kalırsa ve Kadıköy'de fenere yenilirsek ölürüm ben sanırım.Şimdiden onu düşünüyorum.:)
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Olduilk hafta Beşiktaş sonra fener .benim senaryom tutuyor.sakatlıklara dikkat etmek gerekve mayıs ayında 1 haftada 2 maç yapacağız .Galatasaray-Bjk,Fener-Galatasaray .bu haftaya kalırsak iş zora biner .ben beşiktaştan her türlü çirkefliği bekliyorumdün mesajım da belirtmiştim.kura tam dediğim gibi çıktı.Yani kura çekimleri faso fisoydu.(herşey ayarlıydı zaten).Tek güvenim Trabzonun feneri yenmesi durumunda şampiyonlar ligine gitme imkanı doğacak.

Galatasaray için hayırlısı olsun
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli OlduSampiyonlugu rrken garantilersek kupayi son hafta verme ihtimallrri nedir
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Olduİkili avantajda önem kazanabilir.Farkı galip gelmek gerek arenada.
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli OlduHer maç çok kritik abi ! Bu takımların hepsini içerde dışarda yenecek gücümüz var,yenmeliyiz !
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli OlduAslinda cekebilecegimiz en iyi kurayi cektik. Lakin kupa'yi kendi stadmizda almamizi daha cok isterdim.
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli OlduBiletler ne zaman çıkar arkadaşlar ? Maçların olduğu hafta başında mı ?Yoksa 1-2 güne ? Bilgisi olan var mı ?
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Olduya peki bişi sorcam içerdeki fb maçı 21 nisan mı olur 22 nisan mı? ulan en önemli maç sınavımdam bir gün önceye denk gelmese ne olur yani? bi kere şu şanssızlık beni bulmasa ne olur!!!
 
Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Olduilk 2 hafta trabzon ve bizim performansa bağlı olarak olay bitebilir. 2.maçta feneri yenmek en kritik eşik
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt