Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Eziklere yenilmememiz lazım. 3 galibiyeti bulup geriye yaslanırız. Rölantide oynarız diğer maçları.

İlk maç iyi zamanlama oldu. Hem bejeke moralsiz hemde cezalı oyuncuları var. Melo işini çözmemiz iyi olur bir an önce.

Eğer iş son maça kalırsa ve Kadıköy'de fenere yenilirsek ölürüm ben sanırım.Şimdiden onu düşünüyorum.:)

ilk hafta Beşiktaş sonra fener .benim senaryom tutuyor.sakatlıklara dikkat etmek gerek

ve mayıs ayında 1 haftada 2 maç yapacağız .Galatasaray-Bjk,Fener-Galatasaray .bu haftaya kalırsak iş zora biner .ben beşiktaştan her türlü çirkefliği bekliyorum

dün mesajım da belirtmiştim.kura tam dediğim gibi çıktı.Yani kura çekimleri faso fisoydu.(herşey ayarlıydı zaten).Tek güvenim Trabzonun feneri yenmesi durumunda şampiyonlar ligine gitme imkanı doğacak.

Galatasaray için hayırlısı olsun

Sampiyonlugu rrken garantilersek kupayi son hafta verme ihtimallrri nedir

İkili avantajda önem kazanabilir.Farkı galip gelmek gerek arenada.

Her maç çok kritik abi ! Bu takımların hepsini içerde dışarda yenecek gücümüz var,yenmeliyiz !

Aslinda cekebilecegimiz en iyi kurayi cektik. Lakin kupa'yi kendi stadmizda almamizi daha cok isterdim.

Biletler ne zaman çıkar arkadaşlar ? Maçların olduğu hafta başında mı ?

Yoksa 1-2 güne ? Bilgisi olan var mı ?

ya peki bişi sorcam içerdeki fb maçı 21 nisan mı olur 22 nisan mı? ulan en önemli maç sınavımdam bir gün önceye denk gelmese ne olur yani? bi kere şu şanssızlık beni bulmasa ne olur!!!

ilk 2 hafta trabzon ve bizim performansa bağlı olarak olay bitebilir. 2.maçta feneri yenmek en kritik eşik

Üst Alt