Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY

Sezonun ilk resmi maçına TV karşısına hevesle oturdum ve 2. yarı ciddi ciddi seyir zevki kaçtı oyunun geçen seneki çoğu oyunumuz gibi. Bursa'nın forvetsizliği sayesinde çok korkmadık (bunu demem bana da komik geliyor) ama geleceğimizde papatya tarlaları göremedim ben. Önümüzdeki 1 aylık periyot çok önemli bir şeylerin toparlanması için. Hayırlısı.

Carole , Sınan ve Jose Rodrıguezı kadroya almayıp , Emreyı kanatta oynatan , Podolskıyı cıkarıp Jem karacanı alan , Sneıjderı Cıkarıp Umutu oyuna sokan bir Adam Teknık Direktör olamaz ! olamaz Arkadaş... bu adamda beyin yok çok net...

Maç'a Gelirsek ; Yine geçen Senenin Devamı Gibiydi Maç... Yine Hiç Pozısyona Gıremedık.. Defans berbat.. daha İlk dakıkadan itibaren net pozısyonların verilemesi.. 60 dakıka Baskı yememiz, Geçen Sene ki filmin devamıydı... Takım ; Sağbek , Stoper , Forvet , Orta saha alın diye bas bas bağırıyor resmen ! kusuruma bakmayın ama Sampıyonlar lıgınde Hüsran dolu bir sezona hazır olun

Herkes zafer sarhoşu arkadaş. Malesef çok kötüyüz. Bu sene çok zor işimiz. Allah aşkına memnun olan var mı maçtan ? Hamza hala aynı Hamza,F.T kafası var adamda azıcık sıkıştı mı hemen 4-4-2. Adam Sneijderi çıkarıp Umutu,Podolskiyi çıkarıp Jemi alıyor. Takımın anadolu takımından farkı kalmadı sonra. 1-0 öndesin ve 1 gol yesen uzatmalara gidecek en kötü penaltılar. Sana orda lazım işte Sneijder,Podolski. Ama Hamza bunu düşünemiyor.

Daha 3.dakikada Sabriyi rezil ettiler arkadan dili dışarda geliyor adam. Burakla iyi oynamamız imkansız ötesi. Adam ya ofsaytta ya faul yapıyor rezalet bi futbolcu. Orta saha Selçuk ve Bilalle fazla yumuşak. Stoperde Chedjounun yanına sağlam biri gerek müzmin sakat Semihle olmaz bu iş. Var oğlu var daha..

aslan hamza hocam taktı yine kapağı,tarihe geçti kendi takımının hocasına sövecek kadar hainleşmiş taraftar bozuntularına rağmen..

ŞL'de başarı için farklı bir bütçe,farklı bir klüp,farklı bir anlayış,farklı bir vizyon olması gerekiyor,sadece iyi oyuncu kadrosu oluşturmakta yetmez o yüzden ağlamasın kimse,siz sırf transfer kaşarısısınız diye FFP gibi bir derde yakalanıp 2-3 sene Avrupa'da olmamayı ben kaldıramam o yüzden gerçekleri kabullenin;bu sene ki kadromuz bu ve bu takıma destek olmamız gerekiyor..

Üst Alt