Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY

15 ağustos dan sonramı öncemi bilmem ama acil 4 bölgeye transfer şart oyuna girenleri görünce sinirden ne yapacağımı şaşırdım

ulan hıyar

o zaman tslyi hiç umursamıyormuş ayağı yapmayın

tslyi napcaksınız ya öenmli olan şl diyip durmayın

NAH ÖNEMLİ DEĞİL TSL

realden 6 tane yedik juveyi geçip 2.olduk

noldu ne değişti

saçmalamayın artık ya

valla ön eleme oynayıp elensek bu kadar tantana yapmazdınız

Ya seni şampiyonlar ligine götüren zaten lig niye umursamayalım kim umursamıyor? Ben lig önemli değil mi dedim armut öyle bişey mi geçiyor alıntının içinde kafayı mı çektin naptın.Noldu geçen sene bütün Dünya'ya rezil oldun olan o. Ayrıca Juve olayı istisna her zaman olmaz öyle. Ya CL önemsiz falan diyip saçmalama olm of ya aptal aptal argüman üretiyorsun. Galatasarayın hedefi sadece Türkiye'de başarı mı avrupa önemli değil mi? Bence Fb yönetimine gir sen tam oturursun oraya. Türkiye'yi domine edelim yeter avrupayı salla.

Hayir da yani, biz her kulvarda basari istiyoruz. Bunun nesi sana dokunuyor? Sampiyonlar Ligi'nde gecen seneki durumu istemiyoruz. Ama gene oyle olacak gibi duruyor oynanan oyuna ve oynayan oyuncu grubuna bakinca.
her kulvarda başarı istiyorsan trde gsyi tutacaksın 9 ayda 3 kupa

yetmez diyorsan trde böyle bi takım yok

900 trilyon borcu olan takımın da olamaz zaten

şimdi sabriye yapılan 500 binlik zamla 900 trilyonu kıyarsın

10891633_403859869802923_24193159200160582_n.jpg

mantığa bak biz ş ligini herşeyden üstün tutuyoruz. şl de bi yarı final senin ligindeki enaz 2 şampiyonluğa bedel
olm 40 yıllık avrupa tarihinde kaç tane çeyrek final gördün de yarı final bekliyorsun

900 trilyon borçla mı yarı final oynican

yarı final demek son 4 demek

kafayı mı yediniz böyle yüksekten uçarsanız 3 yıllığına 150 trilyon ödeyeceğin ibrahimoviç de kesmez sizi tabi

turk ligi turklerin disinda kimsenin seyinde degil

artik gecin boyle looser gibi konusmayi sanki CL'imi alacakmisiz peh

iyi ozaman buyuk takimlarin sisme sex bebegi olmaya devam edelim

gecen sene arsenal ondan once real bu senede barca atar ins 4-5-6
Katılıyorum ama ligde de başarı önemli. Ligi de yok sayamazsın kesinlikle. Sonuçta ligde başarılı olamazsan Avrupa'ya da gidemezsin. Bana göre %60 Avrupa, %40 Lig.

Ya seni şampiyonlar ligine götüren zaten lig niye umursamayalım kim umursamıyor? Ben lig önemli değil mi dedim armut öyle bişey mi geçiyor alıntının içinde kafayı mı çektin naptın.Noldu geçen sene bütün Dünya'ya rezil oldun olan o. Ayrıca Juve olayı istisna her zaman olmaz öyle. Ya CL önemsiz falan diyip saçmalama olm of ya aptal aptal argüman üretiyorsun. Galatasarayın hedefi sadece Türkiye'de başarı mı avrupa önemli değil mi? Bence Fb yönetimine gir sen tam oturursun oraya. Türkiye'yi domine edelim yeter avrupayı salla.
avrupayı salla mı diyorum ben gsnin genlerine ters

ama kupa bile alsak avrupada tecavüze uğrayacağımızdan bahseden ergenlerden bıktım artık

bu şl aşkı nerden depreşti bilmiyorum ünal aysaldan önce 2-3 sene gidemedik bile şlye herkes ligte şampiyonluk bekliyordu

Bazı arkadaşlar clyi önemsemiyor cidden ya şu kadro ile avrupada averaj takımı olacağın belli görünen köy klavuz istemez.Ama bazı arkadaşlar görmüyor bunu tabi ligi de umursayacaksın ama aynı zamanda avrupayı da umursaman gerek.Averaj takımı olacağına 2.tur veya çeyrek final yapılsa fena mı olur.Yakında şampiyon takım bile ön eleme oynayacak.Fener zaten bi halt edemiyor yıllardır.Trabzon deseniz daha adını duymadıgımız takımı elemekten aciz.Beşiktaş geçen sene az da olsa bişeyler yaptıysa şansa yaptı.Başka ne var elde Türkiye kupasını süper kupayı alsam ne almasam ne avrupada başarı gelmedikten sonra tek gerçek var ki bu takımla avrupada başarı zor.Avrupa takımları ile bursayı aynı kefeye koyupta hamzayı ferguson ilan etmenin manası yok.

Türk ligi önemsiz değil de beyler Türk ligindeki şampiyonluk size prestij falan getirmez. Dünya kulübü olacaksan Türkiye'de ki başarılarla büyüyemezsin bu kadar net. Giren çıkan belli sonuçta. Epl'nin sonuncu takımı 15 milyona forvet transfer ediyor sende mal gibi burada uğraşırsın böyle. Pazarlama önemli, prestij önemli, marka transfer önemli. Çok uzak geliyor bazılarına da anlatayım belki kafanız çalışır. Türkiye'de şampiyon olayım olayım borcu eriteyim sonra yüksek bütçeli transfer yaparım diye bişey yok 100 yıl eritemezsin o borcu.

Katılıyorum ama ligde de başarı önemli. Ligi de yok sayamazsın kesinlikle. Sonuçta ligde başarılı olamazsan Avrupa'ya da gidemezsin. Bana göre %60 Avrupa, %40 Lig.
ya tabikide onemli ama CL'in sana ulke olarak kattigi puan, para odulu, marka degeri ve oyuncu degeri icin ne yaptigi malum

buna ragmen CL'imi alacaz sanki deyip kucumsemek anca bir dangalakin yapacagi istir

Üst Alt