Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY

ya tabikide onemli ama CL'in sana ulke olarak kattigi puan, para odulu, marka degeri ve oyuncu degeri icin ne yaptigi malum

buna ragmen CL'imi alacaz sanki deyip kucumsemek anca bir dangalakin yapacagi istir
Zengin bir iş adamı bizi satın almadıkça CL'i falan kazanmamız çok küçük ihtimal, sende biliyorsun zaten bunu ama sen Galatasaray'san ve bu kadar büyük potansiyelin varsa en azından her sene gruplardan çıkman lazım. Arada sırada çeyrek final yapman lazım. Yapamazsan başarısızsın demektir.

Hadi en azından AL'e kalıp yarı final yapman lazım.

Son düzenleme:
bu şikeciler fernandao ile şeneri, şenol güneşi almasalardı bugün kupayı alamazdık büyük ihtimalle bu ayakta duramayan atak yapamayan şut çekemeyen halimizle bursa zayıflamış bayağ ;)

CL6e2hWWwAA_XST.jpg:large

Hamza Hamzaoğlu'nun ismini özellikle harflerle oynayıp yazan yavşaklar var.Hiç kimse ne olursa olsun Galatasaray'ın teknik direktörüne hakaret edemez.Eleştirebilirsin ama ismine ve Galatasaray'a hakaret edemez.

Zengin bir iş adamı bizi satın almadıkça CL'i falan kazanmamız çok küçük ihtimal, sende biliyorsun zaten bunu ama sen Galatasaray'san ve bu kadar büyük potansiyelin varsa en azından her sene gruplardan çıkman lazım. Arada sırada çeyrek final yapman lazım. Yapamazsan başarısızsın demektir.

Hadi en azından AL'e kalıp yarı final yapman lazım.
yaw CL'i kazanalim demiyorum kardesim okumanmi kit?

hazir bi kadroyla gidelim yeter iste

yoksa ne gerek var sneijdera musleraya oynat sinani hamiti onlarda seni ilk 2e oynatir ligde

Yemin ederim gram sevinmedim rezil bir takıma sahibiz çapsız çapsızoğlu sabrini de selçuk.unu da burak.ini da diğer tüm yerlilerini de al defol git bu camiadan seni yabancı düşmanı hain herif şampiyonlar liginde averaj takımı olmaktan öteye gidemeyiz bu halle utandım takımdan bursa haketti kupayı .... Şu takıma en az 5 tane ilk 11 oyuncusu lazım stoper sağ bek dmc sağ kanat ve forvet

Bakalim emrec ne ceza alacak kulupten g.tu iyice kalkti.
HamzaX2oglu artik oteriteyi tamamen kaybetmek uzere, ayagini kaydirirlar ayagini

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya cidden merak ediyorum bugun neden Sinan Gümüş ve Carole yedeklerde yoktu.Hadi Carole neyse de sinanın girip oyunun aleyhimize geliştiği maç yok.
Olcanı alamadı değişiklik hakkı dolduğundan ona üzüldüm yoksa affetmezdi hoca.

JEM/UMUT/EMRE ne kattilar oyuna girerek ?

Emre sag kanat oynadi ? asil mevkisi orta saha ? neden Bilal cikmadi ?? Eeee Emre'de mac basi ucretini alsin tabi
Umut girdi , ama topa dokunmadi . Olsun Hamzanin bir kez daha torpili .. Umut da mac basi ucretini alsin tabi
Jem asil mevkisi orta sahanin gobegi ? Jem girdi sag kanat oynadi ? Ha hamzanin transferi cok tepki cekti herkese inat oynatti !

Gelelim asil soruna : Sinan Gumus , Jose Rodrigues , Carole .. Bu adamlar neden kadroya alinmadi ??

Sinan ? SagKanat
Jose ? OrtaSaha
Carole ? SolKanat

Ej hamza denen antrenor bozuntusu ve futbol cahili . Neden evlatlarini oynatiyorsun da gerekli olan pozisyonun adamlarini kadroya bile almiyorsun da sacma sapan degisikliklerle oyunu sicip batiriyorsun ?
imza

Hamza bey ne capta bir teknik direktör oldugunu bir kez daha kanitlamistir bugün. Sneijder, Burak ve Podolskiyi cikardin, hadi es kaza bir gol yedin , uzatmada kim gol atacakti acaba?

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Maçtan eve yeni gelebildim. Valla uzun uzun yazmaya gerek yok. Tv'de nasıl gördünüz genel olarak bilemiyorum ama, takım çok çok kötüydü. Elle tutulur Telles, Muslera, Yasin ve biraz da Hakan Balta. Sabri'de arada iyi müdahaleler yaptı. Orta sahadaki kırılganlık o kadar net ki, transfer diye bağırıyor. Açıkçası Melo gibi adam bulmak imkansız. Burak rezalet !! Şu halde Madrid karşısına çıkmak nasıl olur, ne kadar doğru şu anda tahmin etmek çok zor. CL kabusun da kabusu olur. Yazık olacak. Kupaları bir şekilde topluyoruz orası da ayrı.

Üst Alt