Süper Kupa'da Sahaya Giren Youtuber'ın 3 Yıl Hapis Cezası Alması Bekleniyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa'da Sahaya Giren Youtuber'ın 3 Yıl Hapis Cezası Alması Bekleniyor

Bir de bu açı var. Ülkede tüm YouTuberlara karşı çok sert öfke var.
Ülkemizde özel sektörde çalışma şartları çok ağır. Büyük şehirlerde üç kuruşa sabah 8 akşam 6 eşek gibi çalışıp bunun için bir de trafik/toplu taşıma derdi çekenler kolay para kazanıyor olarak gördükleri youtuberlara kıskançlıktan ötürü büyük bir nefret besliyorlar.

Bu youtuberlar bu kadar büyük para kazanmıyor olsa kimse onları sallamazdı.

Özür videosunu izledim, samimidir değildir bilemem zira kendisini tanımıyorum ama bence lincin durması açısından yeterli. Verirsin para cezasını, stadyumlardan da 5-10 yıl men edersin olur biter. Neler oluyor, neler önemsenmiyor sosyal medya buluyor bir garibanı çullan babam çullan boş işler.

Bunun cinsiyetle hiçbir alakası yok. Adam sponsor desteğiyle maça gidiyor, en güzel yerden maçı bedava izliyor. Sonra durup dururken, sırf dikkat çekmek adına kafasına göre sahaya atlıyor. Yaptığı bu bencilce hareket yüzünden stattaki güvenlik görevlileri ekmeğinden oluyor. Ülkenin imajı zaten yerle bir durumda, ondan hiç bahsetmiyorum. Gelgelelim biz bu durumu eleştirince, linç etmiş ve Youtuberları kıskanmış oluyoruz. Muhteşem bir çıkarım. Sahaya atlayan kişi Youtuber değil de alelade, sıradan biri olsaydı peki o zaman ne düşünürdünüz? Eminim sıradan birini daha fazla linç ederlerdi. Ne hırsızlığı kalırdı ne de torbacılığı. Bizim insanımız etikete ve statüye pek meraklıdır.

En büyük ceza tr den YouTube hesaplarına engelleme olur. Açıklaması da saçma sapan bise zaten olayın heyecanına kapilmista atmış kendini sahaya. Muhtemel iddia falan vardı işin ucunda.

eline kamera alan istediği gibi kanunu kuralı ihlal edebileceğini düşünüyor. emre denen vasıfsız, yanındaki abdülkerim denen boş beleş herif ve diğer tanımadıklarım youtube olmasa garsonluk bile yapamayacak düzeyde herifler. çünkü o diksiyonla sizi garson bile yapmazlar adam gibi bi yerde. belki mahalle kebabçısında olabilirler.

diğer ameleler neyse de, emre denen sefil güya 4 senedir dünyayı geziyor. boşa gezmişsin o rezil diksiyonunla tek yaptığın şey gittiğin ülkedeki marketlere girip hangi çubuk kraker kaç dolar ve kaç tl hangi cips kaç dolar kaç tl bunu hesaplamak. hadi diksiyonunu geliştiremedin ingilizceni, onu da geç kültürel birikimini de mi geliştiremedin, dünyaya bakışını falan. bu sefil herif rotasız seyyahın ancak getir götürcülüğünü yapar.

bir de planlı değil diyerek insanları kandırmaya devam ediyorlar. samimiyetsiz suratlarına tükürülmeli. f. off yazmışsın tüm stad ingiliz işte. yanına aldığın kendin gibi boş beleş kankilerin senin videonu çekmiş ve aaa bu delimi ne anaaa deli mi ne gibi çok yapmacık ses tonuyla kendi takipçilerine senin reklamını yapıyor. biz de yuttuk.

utanmadan daha masumlaştırmaya çalışıyor. yahu deseydin ki takipçi uğruna yaptım. gündeme gelip konuşulmak istendim gençliğime ve cahilliğime verin af buyurun. bir daha izlenmek ve gündem olmak uğruna böyle bir hata yapmayacağım desen samimi bulur helal olsun derdim. ama pişkin pişkin planlı değil deyip bizi keriz yerine koyuyorsun bir de 27 kez milli forma giydiğini söylüyorsun. 27 kere senin gibi bi sefilin milli forma giymesi senin değil bizim ayıbımız. hay sana 27 kez milli forma giydiren ülkenin ben diye devam eder.

Bunun cinsiyetle hiçbir alakası yok. Adam sponsor desteğiyle maça gidiyor, en güzel yerden maçı bedava izliyor. Sonra durup dururken, sırf dikkat çekmek adına kafasına göre sahaya atlıyor. Yaptığı bu bencilce hareket yüzünden stattaki güvenlik görevlileri ekmeğinden oluyor. Ülkenin imajı zaten yerle bir durumda, ondan hiç bahsetmiyorum. Gelgelelim biz bu durumu eleştirince, linç etmiş ve Youtuberları kıskanmış oluyoruz. Muhteşem bir çıkarım. Sahaya atlayan kişi Youtuber değil de alelade, sıradan biri olsaydı peki o zaman ne düşünürdünüz? Eminim sıradan birini daha fazla linç ederlerdi. Ne hırsızlığı kalırdı ne de torbacılığı. Bizim insanımız etikete ve statüye pek meraklıdır.
Tanınmayan biri olsa üstünde bile durulmazdı, mal denir geçilirdi. Valla ben ne burada ne başka bir yerde iyiki sahaya atlamış vs diyen görmedim, herkes hareketin yanlışlığında hemfikir, lakin çocuğun lince maruz kaldığı da ortada. Sanki dünyada ilk kez birileri sahaya atlıyor, çıkmış özrünü dilemiş pişmanım demiş. Usülünce cezası verilir olur biter, bu kadar abartacak bir şey yok ortada, hapis vs abartı. Bizi rezil etti vs söylemlerini de abartı buluyorum, kompleksliyiz ne yazık ki.

Youtuberlığın yüksek bir etiket ve statü olduğunu ilk kez duyuyorum bu arada, sahaya girmese varlığından haberim olmayacaktı 4 küsür milyon takipçisi varmış yarısından çoğu çoluk çocuktur.

emre denen sefilin tek vukuatı değil bu. milleti küçümseyerek yau siz sabah 8 akşam 5 çalışıyonuz bakın ben geziyorum. ben öyle değilim siz de öyle olmayın bedavaya 3 kuruşa 5 kuruşa dünyayı gezebilirsiniz diye milleti yanlış yönlendirdi. gezmeyi kutsallaştırıp çalışan kesimi gömmeye çalıştı minicik beyniyle. belki de çalışan birine gö re 4 sene boyunca para kazanamadan aylak aylak dolanmak boş beleş bir işti. saygı duyulmak istiyorsan saygı göstereceksin. gezmek herkes için kutsal olmayabilir. veya gezmek deyince aylda 20k maaş alan adam için senin yaptığın boş beleş dolanmaktır ve gezmek onun için içi dolu ve hakkını vererek yapılması gereken bir eylemdir. burada her şeyden önce kitlene saygın olmalıydı. sırf bu amelenin ve bunun gibi bi kaç amelenin düşük bütçeyle ve parasız dünya turu gibi safsataları ve yalan yanlış vaatleri yüzünden işin ustaları bilgilendirici içerikler hazırlayarak manipülasyona son verdiler. çok izlenme uğruna manipülasyon yapan ve içerikleri çöp kutusu olan kanallar var. sırf bu çöpleri görmemek için konumumu japonya yaptım.

emre ve onun gibi manipülatif ve yanlış bilgi içerek kanalları izleyenler için bilgilendirici ve içi dolu kanalların yaptığı gerçek videoları tavsiye ederim. hem yanlış yönlendirilmemiş olursunuz. hem de iğrenç diksiyondan sonra kulağınızın pası silinir

Tanınmayan biri olsa üstünde bile durulmazdı, mal denir geçilirdi. Valla ben ne burada ne başka bir yerde iyiki sahaya atlamış vs diyen görmedim, herkes hareketin yanlışlığında hemfikir, lakin çocuğun lince maruz kaldığı da ortada. Sanki dünyada ilk kez birileri sahaya atlıyor, çıkmış özrünü dilemiş pişmanım demiş. Usülünce cezası verilir olur biter, bu kadar abartacak bir şey yok ortada, hapis vs abartı. Bizi rezil etti vs söylemlerini de abartı buluyorum, kompleksliyiz ne yazık ki.

Youtuberlığın yüksek bir etiket ve statü olduğunu ilk kez duyuyorum bu arada, sahaya girmese varlığından haberim olmayacaktı 4 küsür milyon takipçisi varmış yarısından çoğu çoluk çocuktur.

Ne yapalım özür dilemişse. Zerre samimiyet içermeyen bir özür videosu. Ayrıca adamın ekmek kapısı Youtube, el mahkum özür dilemeye. Ayrıca işlenen suça verilecek cezanın bir caydırıcılığı olmalı. Biz tweet atmadan önce iki kere düşünüyoruz, bunlar Süper Kupa finalinde sahaya atlıyor. Bugün Sosyal Medya'da yazılan en ufak şey, ileride karşına para ve men cezası olarak gelebilir bunu farkında mısınız?

Edit. Gariban biri sahaya atlasaydı 6222'den ne olurdu kim bilir.

tutki bu adamda bicak var ve bir futbolcuyu saha icinde bicakladi, illa yaralanmakmi lazim cezaya carptirmak icin? ayrica türkiyede oynanan uluslar arasi bir macta sence türkiye bu konuda zarar görmicekmi? demezlermi adama türkiyede müdahale bu konuda cok zayif, sana birdahaa bu sansi tanirlarmi??
O zaman hic kimseye tanimasinlar rengo. Her yerde oluyor bunlar.

Cakarim 5-10 bin ceza bakarim keyfime. Hapis cezasi abarti bence

Üst Alt