Süper Kupa'nın Tarihi Belli Oldu


Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli Oldu.schlr77_stadyum5ocak_1.jpg
Maç Yeni Erzurum Stadında oynanabilir..Devlet büyüklerinin bu konuda sözü vardı..Ama yine de ne olur bilinmez..
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduEvet resmi olarak da Erzurum olduğu Başbakanın bugün ki Erzurum mitinginde açıklandı..Erzurum a hayırlı olsun.. Bu arada Erzurumda fenerbahçenin fazla sevilmediğini de belirtmeden geçemeyeceğim :)
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduEvet resmi olarak da Erzurum olduğu Başbakanın bugün ki Erzurum mitinginde açıklandı..Erzurum a hayırlı olsun.. Bu arada Erzurumda fenerbahçenin fazla sevilmediğini de belirtmeden geçemeyeceğim :)1-CİMBOM

2-fener

3-bjkşampiyonluk ve kupa kutlamalarının hepsine tanık olduğum için sıralama bu şekilde...
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduFenerbahçeye nefret Erzurumspor 1. ligdeyken kendini belli ediyordu..Maçlara gidermiydin ? 4 büyükler içinde olayların çıktığı tek maçtır fenerbahçe maçı :)Erzurumspor'a girersek işin içinden çıkamayız... şu an ne halde olduğumuzu biliyorsundur heralde... hem daha geçen gün kutlandı şampiyonluk...hem veriler de öyle diyor...Galatasaray:%39

FB: %35

BJK: %16 (bilyoner taraftar anketinde erzurum)
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduErzurumspor'a girersek işin içinden çıkamayız... şu an ne halde olduğumuzu biliyorsundur heralde... hem daha geçen gün kutlandı şampiyonluk...hem veriler de öyle diyor...Galatasaray:%39

FB: %35

BJK: %16 (bilyoner taraftar anketinde erzurum)O sitenin Erzurum da kullanabilirliği kaç kişidir..Bu bize gerçekleri vermez bence..

Bu senekini bilmem ama bundan önce ki şampiyonlukta fenerbahçe taraftarının şehir meydanında nasıl kovalandığını çok iyi bilirim..
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduErzurum'da olursa süper olur, SüperKupa finali :) Yeni stadımız da fantastik oldu gerçekten, hakediyor her türlü.. Fenerden çok BJK desteklenir, buna da eminim..
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduSon oynadığımız Yunus Yıldırım'ın Bilica'yı atmadığı, 2 penaltımızı yediği, birebir aynı pozisyonda Fener'e penaltı verdiği Süper Kupa maçı gibi olacaksa hiç oynamayalım direk Fener'e versinler kupayı. En azından sinirlerimiz bozulmaz.:mad:
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduSon oynadığımız Yunus Yıldırım'ın Bilica'yı atmadığı, 2 penaltımızı yediği, birebir aynı pozisyonda Fener'e penaltı verdiği Süper Kupa maçı gibi olacaksa hiç oynamayalım direk Fener'e versinler kupayı. En azından sinirlerimiz bozulmaz.:mad:Yunus Yildirim penalti vermiyor , hangi tarafa olursa olsun buna razi olacak. Neden garipsiyorsunuz , oyle bir anlayisi var o hakemin.
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduBak o dogru. Gerci bjk macinda kendi salakliklariydi onde iken 2-1 ferrarinin kirmizi karti. Iceride hem bizle hem bjk ile berabere kaldilar. Yani hakemlerden cok ozellikle deplasmanda kazandiklari iki derbide bizim ve bjk nin ciddi gerzekligi vardi.
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduBak o dogru. Gerci bjk macinda kendi salakliklariydi onde iken 2-1 ferrarinin kirmizi karti. Iceride hem bizle hem bjk ile berabere kaldilar. Yani hakemlerden cok ozellikle deplasmanda kazandiklari iki derbide bizim ve bjk nin ciddi gerzekligi vardi.

Ferrari kırmızı kart görmeden önce aynı dirsek hareketini 2-3 kez Lugano yaptı. Herkesin bir sınırı var unutmayalım bunu da :)

Bizim maçta da Baros'un golü verilse 2-0 dan çeviremezlerdi.
 
Cevap: Süper Kupa'nın Tarihi Belli OlduYunus Yildirim penalti vermiyor , hangi tarafa olursa olsun buna razi olacak. Neden garipsiyorsunuz , oyle bir anlayisi var o hakemin.O maçta daha 1. dakikada son adam Bilica Yusuf'u düşürdü kart çıkmadı. Volkan Bobo'yu düşürdü penaltı vermedi. Ceza sahası içinde Bilica barajda frikiki elle kesti penaltı vermedi. Sonra gitti frikik sırasında topun önüne atlarken Sivok'un eline çarptı diye Fener'e penaltı verdi. Bilica'nın elle kesme pozisyonunu koymamışlar, fakat Sivok'un pozisyonunun daha penaltı olması gerekeni diyeyim (çünkü Sivok topa atlıyor, Bilica barajdayken elini havaya kaldırıp kesiyor topu). İzle şunu sonra anlarsın ne dediğmi.[video=youtube;vg6XGQOG6zY]https://www.youtube.com/watch?v=vg6XGQOG6zY[/video]Bu maçtan sonra 2010'da şampiyon yapılmayacağımızı anlamıştım şahsen...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt