Süper Lig 17/18 H:27 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burak Yılmaz bizim defanstan çok bize katkı verecektir hele ki bol bol ofsayta düşüp ayağına gelen toplara duvar gibi dokunup topu bize verecektir. Tek yapabileceği defans arkasına atacağı koşular fakat onu da eskisi kadar iyi yapamıyor mücadele açısından takımını yalnız bırakıyor ve orta saha dirençleri düşüyor. İstediği kadar savaşsın İmparator ve ordusu taraftarıyla birleştiği zaman bu takım kimleri kimleri yendi ki trabzon'u parçalarlar tabi burada ilk gol önemli ilk golü atarsak bu senaryo olur ilk golü yersek gene zorlanırız fakat kazanırız. Bu maçı da kazanmaktan başka çaremiz yok.
Teşekkürler burak yılmaz beni yanıltmadın :asd:

Aspordaki Olcay Çakır denen beyinsiz hamsiye bak.
İyi oldu bu kot kafalılara.Sizle işimiz de kalmadı.
Gidin Polonya beyaz Rusya gibi yerlerden oyuncu bakın taka Ve fırtına gibi yerel gazetelerle hayal kurun.Yallah tazdik

Güzel maç oldu yalnız maç deyince aklıma ilk gelen Gomisin defansa yaslanmasi 90 dk boyunca sirti kaleye dönük en az 6-7 tane top aldı.En iyi maclarindan biriydi..

Selçuk-Donk-Feg -Mariano önceki maclara gore iyi göründüler.

Güzel maç oldu yalnız maç deyince aklıma ilk gelen Gomisin defansa yaslanmasi 90 dk boyunca sirti kaleye dönük en az 6-7 tane top aldı.En iyi maclarindan biriydi..

Selçuk-Donk-Feg -Mariano önceki maclara gore iyi göründüler.
gomis'in gol atmadığı maçlarda yağtığı ve gayet olumlu olan bir işi bu.
hem duvar olarak kendini iyi kullanıyoruz, hem hava toplarında cok güclü. dün ekstra olarak etrafına (30 40mt ) düşen topları da aldı.
Rodriguez'e atmadığı pas harici kusursuzdu.

Evet arkadaşlar yeni dönüş yaptım Ankara'ya. İlk maç deneyimim hakkında sıcağı sıcağına birkaç cümle yazayım. Tek kelimeyle mükemmeldi. Ulaşımdan stada, maç esnasından maç sonrasına kadar en ufak bir sorun yaşamadım, muhteşem bir tecrübe oldu benim için sadece yendiğimiz için söylemiyorum. Bu yaşımda kadar böyle mükemmel bir olay neden yaşamamışım diye kendime kızdım. Bundan sonra takımımızın maçlarına daha sık gelmeye çalışacağım.

Yalnız bir daha ki sefere kale arkasından maçı izleyeceğim. Özellikle ilk yarıda Muslera'nın koruduğu kalenin arkasındaki pegasus tribünü mü diyorlar oradaki seyirciler neydi öyle ya. Muhteşem tezahüratlar yaptılar bir dakika susmadılar. Benim doğu alt 113 blok sadece seyir zevki iyiydi, oyuncuları yakından görebiliyordun, onun dışında başka bir şey yoktu ayağa kalkmaya bile kızıyorlardı oturun göremiyoruz diyorlardı ama kim takar, 90 dakika oturmadım hiç.

Maçın ilk yarısında tamamen oyunu domine eden ve oldukça konsantre bir Galatasaray vardı. Bu bölümde Feghouli , Mariano oldukça ön plana çıkarken Gomis gol yollarında pozisyon bulamasa da her aksiyonda olumlu işler yaptı. Savunma konsantrasyonu üst düzeyde idi. 45-55 arası Donk’un tedirginliği yüzünden orta sahayı verince biraz sallandık ama Okay’ın Stopere çekilip ağır vasıta Ndoye girince oyuna tekrar toparladık.

Maç 2-0 olunca da saha da tek takım kaldı zaten. Yediğimiz gol de sezonun golü oldu herhalde. Muslera çok farkedilmiyor televizyondan ama libero gibi toplara çıkan bir kaleci. Büyük takım için iç saha maçlarındaki baskının ittiği bir profildir bu. Orada hatası yok ve bence maçı da iyi oynadı.

Sonuç olarak tahmin ettiğim gibi zor geçen Konya maçından sonra rahat bir maç oynadık. Başakşehir muhtemelen bu sene oynayacağımız en zor maç olacak. Onu da alırsak arkamıza bakmayız diyorum.

Ama en önemli maç da bir sonrakidir. G.Birliği ateş hattında, maç pek sevmediğimiz Pazartesi ve deplasmanda. Erken gol bulamazsak zor geçecektir. Allah takımımızın yardımcısı olsun.

-------------------gomis----------------------

garry------------belhanda-----------feghouli

-----------selçuk-----------fernando---------

nagatomo----maicon-----serdar----mariano

--------------------muslera--------------------

Bu kadro çıkarız Gençlerbirliği maçına, 60. dakikada Donk, Selçuk'un yerine girer. 75. dakikada sonra Sinan Gümüş, Feghouli'nin yerine girer. Son oyuncu değişikliği ise Yasin Öztekin, Tolga Ciğerci ya da Eren Derdiyok 3'lüsünden biri olur.

Üst Alt