Süper Lig 17/18 H:27 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baş akşehir e bu oyun yetmez kendimizi kandirmayalim

Alemin Tek Kralı
Başakşehir'e aynı oyunu oynarsak Trabzondan daha fena bir skor yaparız en basit örneği fenerbahçe maçında gördük fener bir baskı yaptı başakşehir darmaduman oldu Alanya baskı yaptı başakşehir dağıldı. Başakşehir'e karşı topu bırakırsan başakşehir o zaman futbol oynar ama baskı yapıp pres yaparsan duman olurlar

Baş akşehir e bu oyun yetmez kendimizi kandirmayalim

Alemin Tek Kralı
Başakşehir'e aynı oyunu oynarsak Trabzondan daha fena bir skor yaparız en basit örneği fenerbahçe maçında gördük fener bir baskı yaptı başakşehir darmaduman oldu Alanya baskı yaptı başakşehir dağıldı. Başakşehir'e karşı topu bırakırsan başakşehir o zaman futbol oynar ama baskı yapıp pres yaparsan duman olurlar
1 0 dan sonraki oyunu beğenmedim topu çok verdik çok top yaptılar Allah tan gomis 2 sıkıştırdı rahatladık
Arti burak marke edilmesi en kolay oyunculardan alan verilmedikçe ama adebayor öyle değil
Başakşehir e full baskılı oynamalıyız

Alemin Tek Kralı

1 0 dan sonraki oyunu beğenmedim topu çok verdik çok top yaptılar Allah tan gomis 2 sıkıştırdı rahatladık
Arti burak marke edilmesi en kolay oyunculardan alan verilmedikçe ama adebayor öyle değil
Başakşehir e full baskılı oynamalıyız

Alemin Tek Kralı
Dün maçın normal hakkı 5-0 / 6-0'dı fakat son tercihlerde çok yanlışlar yaptık ama genel olarak ilk yarı çok iyi oynadık ikinci yarı 45-55 arası ufak bir baskı yememiz normaldi en azından trabzonspor'un kadrosu da kötü değil okay, sosa, yusuf, abdülkadir, burak gibi oyuncuları düşününce biraz da olsa zorlayabilirlerdi ki en fazla yapacakları oydu sonrasında tekrar oyun kontrolü bize geçti zaten Fernando döneceğini düşünürsek o düşüşü yaşamayız çünkü fernando nerede ne zaman ne yapmasını bilen avrupanın bile en iyi oyuncularından biri adam kadıköyde o kadar rahat oynadı ki tüm tempoyu o belirliyordu bu yüzden başakşehir maçında daha rahat olacağız yeter ki son tercihleri doğru yapalım ikili averaj konusunda ümidim var trabzon maçı gibi erken gol atarsak ikili averaj için oynamalıyız hatta intikam maçı gibi oynamalıyız taraftar emre, arda gibi oyunculara sürekli baskı yapıp attırmaya çalışmalı güzel bir maç olacak galip geliriz

Rahat olun arkadaşlar. Etrafımdaki herkese söylüyorum. Şampiyonluk şansımız artık çok yüksek. Yeter ki inanın. O pozitif sinerjiye katkıda bulunan. 7 hafta kalmış. Takım 2. sıradakine 1 puan, 3.sıradakine 4 puan fark koymuş ve ikisi de senin sahana gelecek. Normal şartlarda dışarıdan bakan herkes bu takım şampiyon olmuş der. Henüz her şey tabii ki bitmedi ama inanın, bu sene şampiyon biz olacağız.

şu ceza sahası çevresindeki pas ve şut tercihlerine hoca el atmalı

ilk yarı 3lük olacak maç 2.yarıda keza öyle ama saçma sapan pas tercihleri adamı delirtiyor artık. sorun zaten belhanda-fegh-gary tarzı adamlar. bunlar yılda bizden önce 2-3 gol atan tipler olduğu için ondan böyle sanırsam

Hoca el atsada hiçbirşey değişmez. Çünkü garry ve belhanda gibi oyuncuların bu konuda gelişme şansı yok. Trabzon özellikle hücum yaptığında defansta inanılmaz açıklar verdi. Şu maçta garry ve belhandanın yerine ortalama zekaya sahip sahada ne yaptığını bilen futbolcumuz olsaydı şu maç kesinlikle beşlik olmuştu.

Selçuğa iyi diyenler falan var çok enterrasann..Selçuğun bu güçsüz ve temposuz haliyle iyi oynaması imkasızdır.

Her zaman söylerim şu kadroyla özellikle badu ve fernandonun yokluğunda çok iyi iş çıkardık.Hala oyun olarak çok ciddi sıkıntılarımız var.Özellikle top rakipdeyen sahada çok kötü duruyoruz.

Umarım bu güzel koyma hissini sırasıyla Gençlerbirliği ve Başakşehir maçları sonrası yaşarız. Artık kolay maç yok. Oynanan oyunun da çok bir önemi yok, 3 puan alınması yeterli. Oynanan oyuna takılmayın. Başakşehir Beşiktaş çok mu ahım şahım top oynuyor sanki.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaslar genel bi sorum olacak:

maalesef bu maci da kacirdim ve özetini izleyebildim. Özetler genelde mactaki performansimizi pek yansitmiyor, sadece pozisyonlarin derlemesi seklinde oluyor. daha uzun özetler bulabilirmiyim bizim maclardan? Örnegin 20-25 dakikalik özet? var mi böyle bi imkan?

maalesef bu maci da kacirdim ve özetini izleyebildim. Özetler genelde mactaki performansimizi pek yansitmiyor, sadece pozisyonlarin derlemesi seklinde oluyor. daha uzun özetler bulabilirmiyim bizim maclardan? Örnegin 20-25 dakikalik özet? var mi böyle bi imkan?

ya şu GS TV ne işe yarar verseler ya bu maçın full tekrarını 90 dakika komple bir izlesek maçı

0533 778 1905

numara bu arkadaşlar mesaj atın Trabzon maçının tekrarını verirler belki..

full tekrar veren siteler oluyor. Ben kaçırdığım maçların tekrarını izliyorum.

Üst Alt