Süper Lig 17/18 H:27 | Kayserispor 0-5 Fenerbahçe | MS | 2 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:27 | Kayserispor 0-5 Fenerbahçe | MS | 2 Nisan

Kayserili malların 5 yiyeceğinide tahmin edemezdim rezil herifler averajla 7 puan yaptık diyorduk içine ettiler

Allah aşkına 10 tane atsalar, averajda öne geçseler ne fark eder? Şu saatten sonra bizim kazanmamıza dua etsinler. Belki ikinci olabilirler bu sayede. Evinde Akhisar'a mağlup olup bizi yenemeyerek şampiyonluk şansını kaybettiler zaten. Tek eğlence fenerbahçe düsturu gereği bakayım dedim biraz, ekmek çıkmayınca kapattım. :asd:

O mutlu biz mutlu #RuhumuzBir
DZzKSV9W4AAUmpe

Kalan 7 maçta 6 puan kaybetsek zaten Fener’den önce Başakşehir ve Bjk geçer bizi. O yüzden fazla abartmayın. Hemen başlamışsınız yine kıyamet alametlerine.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana göre Fener'le artık en ufak bağlantımız kalmadı. Fener için gerçekçi hedef kupayı kazanıp, ligde 2.olmak.

Bu yüzden sonucu bizi ilgilendirmez. Kalan 7 haftada eğer 7 farkı (Averajda üstünüz) kapatırlarsa zaten küme düşelim daha iyi.

Öğlen de söylemiştim. Arada 7 puan fark var. Buradan Fener'e geçilecek takımda Terim dahil kimse kalmamalı zaten.

Fenerin ölüsü bile korku salmış foruma anlamadım gitti bu leş fenerden korkacagimiza bjk ve başakşehir den korkun ayrıca 6 puan verilmedi ondeyiz adamların şurada kalmış 7 hafta takım çok iyi ritim kazanmış neyin korkusu bu saatan sonra fener önümüze geçersen geçsin helal olsun derim vizede yazıklar olsun .

Son 7 maç kaldi, kazandin mi rakiplerine bakmaksızın şampiyonsun, bundan iyi motive mi olur! Koyup geçecez, tek tek!

Bizim rakibimiz ne fener ne beşiktaş. Tek rakibimiz Başakşehir. Beşiktaş ile evimizde berabere bile kalsak diğer 6 haftada 4 puanı kapatamazlar.

Başakşehir ile berabere kalırsak diğer 6 maçta kayıpsız geçmemiz lazım. Fikstürleri de kolay.

Üst Alt