Süper Lig 17/18 H:28 | Gençlerbirliği 1-0 Galatasaray | MS | 9 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her iki takım içinde çok önemli bir maç.Malataya maç skoru hiç aldatmasın.Ligdeki durumu ve haftanın son maçı olması maçın dengesini çok etkileyecek.Olasi rakiplerin puan kaybetmesi durumunda 12 puanlık bir maça çıkma ihtimali var.Tabi aynı konu bizim içinde geçerli.Ama bu ve benzeri konular dışında bizim için tek bir şey söz konusu önümüzdeki maçlarımızı teker teker alıp şampiyonluk yolunda bir çok ilkleri bir arada yaşayıp Ş - A - M - P - I - Y - O - N olacağız insallah.

Hocaları Ümit, deplasman, rakip küme düşme potasında, haftanın son maçı (Pazartesi); tam 1-0 olsun bizim olsun, kötü oynayabiliriz yeterki galip gelelim maçı bu.

Adamlar sondan 3. can, bu yüzden can havliyle oynayacaklar maçı. Ligde düşme potasına oynayan takıma karşı deplasmana gitmekten daha zor bir şey yoktur. İç saha oynunu deplasmana yansıtamazsak işimiz zorlaşır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu maça nasıl kolay deniyor anlamıyorum...sivas,kasımpaşa gibi olmaması için temkinli olmak lazım sezonun en kritik 4-5 maçı kaldı

Erken bulacağımız golle morallerini bozabiliriz strese girdiler mi kolay maç olur aksi takdirde canavar kesilebilirler...

Yine bir deplesman yine bir sıkıntılı mac.

Deplasmanlarda büyük sıkıntımız var umarım o sıkıntı bu maça yansımaz , yansımamalı.

Çok kritik bir maç.Oyuncularımızdaki istek arzu full şuan.Bu maçı aştığımız taktirde başakla final maçına cıkacagız.6 puan demek şampiyonluk demek bence.

Fernando'nun dönüşüyle beraber bugün ki istek ve arzuya bakarsak gençlerinde son haftalardaki hücum olarak yetersiz ve defansif olarak kötü performansını ele alırsak parçalamamız lazım ki trabzon maçından daha rahat geçecektir

Ligin en yeteneksiz 2 takımından birisi sezon başında Karabük ile Gençlerin düşeceğini tahmin ediyordum, hocalarıda ligin en kötü hocası, bence çok rahat bir galibiyetle dönücez ordan deplasman olmasına rağmen rahat kazanırız diye düşünüyorum.

Üst Alt