Süper Lig 17/18 H:29 | Akhisarspor 0-3 Beşiktaş | MS | 13 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

a6752stsllogo.png

4b5103053f.png
c80ecv.png
YNp7ZE.gif

super-lige-bir-modern-stat-daha-akhisar-belediye-stadi-1516955960975.jpg

Süper Lig 2017/18 İlhan Cavcav Sezonu 29. Hafta
Akhisarspor - Beşiktaş
Yeni Akhisar Stadı, Manisa
13 Nisan 2018
20:00

Akhisar ilk maçta çok iyi şekilde kapanarak, kontra atak futbolu oynayıp pozisyonlarda bulmasına rağmen 0-0'la ayrılmıştı yine aynı anlayışı benimserlerse puan alırlar.

lopesin olmaması çok kötü muhtemelen serginho sağ bek oynayacaktır

serginho da açık ara akhisarın en iyi topçusu bence hele orta sahada , hem başşağa hem beşiktaşa aynı anda kıyak geçmeyi başaran hakemi tekrar tebrik ediyorum

Akhisar'in keyfi bilir, 4 haftadir adam akilli puan aldiklari yok. Arada 6 puan fark var gibi görünse de Osmanli ikili averajda bunlara karsi önde ve ligin son haftasinda Akhisar-Osmanli maci oynanacak. Eger Akhisar minimum 4 farkla o maca cikmazsa kaybetmesi durumunda Osmanli'nin altinda kalacak. Su kalan 6 puani alip bir an önce isi bitirmek isteyeceklerdir herhalde. Iki haftadir bay gecen Besiktas da uzun aradan sonra bir rakip görecek.

Akhisar'in Besiktas'a karsi oynadigi 5 ic saha macinda 1 galibiyeti, 3 beraberlik 1 de maglubiyeti var.

Berabere biten 3 macin iki tanesinde 3-3 gibi fazla görülmeyen bir skor almislar.

Cuma günü olması güzel , muğdatın olmaması kötü , 4 maçtır kazanamıyor akhisar en kötü 1 puan çıkarmalılar bu maçtan yoksa işleri zora girer fikstürleri görece kolay ama bellide olmaz göztepe ve kayserinin top oynuyacağı tutar aşağıya yol alırlar.

Akhisar son haftalarda berbat, iç sahada Başakşehir’e yenilmeleri büyük düş kırıklığıydı. O maçtan dolayı biraz umutsuzum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akhisar ben rahatladım diyordu ama bence artık pek rahat değiller. Fikstürleri epey zor. Bir anda Osmanlı ile son hafta final maçına çıkarlar.

En azından 1 puan almalı bu maçtan.

Akhisar ben rahatladım diyordu ama bence artık pek rahat değiller. Fikstürleri epey zor. Bir anda Osmanlı ile son hafta final maçına çıkarlar.

En azından 1 puan almalı bu maçtan.

------------------Lukac---------------
Dany-----Mustafa-----Caner---Ömer
Olcan-Eray-Seginho-Sissoko-Larsson
---------------Seleznyov--------------

Üst Alt