Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bamba yı ben de önermiştim bir kaç hafta önce. O çocuğu alırsak çok iyi iş çıkarmış oluruz.

Bana kalırsa kimse Garry ye o kadar vermez. 10 veya üzeri bir teklif gelirse hemen satılmalı bence. Ben performansının anlık olduğunu düşünüyorum ve seneye tekrarlayabileceğine inanmıyorum.

Herif cicişlerle takılmaya da başlamış onun kafa gitmiş

Ya öyle anlatıyor ki sanki süper topçu ama ben sadece Sneijder yüzünden sevmiyorum adamı.

Ancak gülerim buna, adama 10 Milyon vermişiz 3,5 yıllık alıyor ve ortaya koyduğu performans da ortada yani. Neyini beğeneyim ben bu adamın. Beğenmek için hiç birşey yok ortada.

Gelmeden önce de istemiyordum hâlâ Sneijder diyor. Bu adam kazıktır yazık günah bu paralara diyordum.

Sevmiyorum ben böyle sahada mal mal gezen gevşek lakayt vurdumduymaz adamları. Tam bir apaçi.

Keşke yazın bizden daha gerizekalı bir kulüp bulabilsek de itelesek birisine şunu.

Feghouli'ye 10 vermedik 5'e yakın verdik o da 4'e yakın para alıyor,ona niye aynısını demiyorsun?Takımın en etkisiz adamlarından biri şu an.

Belhanda dün iyi top oynadı yalnız. Devamlılığı olmayan biri. Bizim takımın da en teknik adamı Feg ile.

İkisi de istikrarsız
Golcü özelliği çok yok
Performansları çok dalgalı
Hırs ve determination özellikleri düşük isimler

Melo
Riera
Elmander
Ujfalusi

Bu özellikleri ile çirkeflikleri ile ateşliyordu. Daha önce ki parlak dönemimizde

Bülent
Hagi
Emre
Hasan

Bu görevi görüyordu. Şu an sahada iyi ama çok iyi olması imkansız bir takım var.

Winner genetiğimize ters bir kadro. Kazasız şampiyon olalım da gerekli dokunuşlar yapılır.

Belhanda
Feghouli

Seneye gidecek isimler olmaz ama beklentin varsa söyleyeyim. Hem talip çıkmaz istediğimizi verecek hem de yerlerine alacağımız adamların maliyetini karışlayacak ekonomide değiliz.

Ortaya bir 8 numara, forvete bir ruhani lider bulup devam ederiz.
Şu takıma Melo,Elmander ve Urfalı reisi koy bütün deplasmanları da domine edip minimum 80 puanla uzak ara şampiyon olurduk.Çok ciddi deplasmanı domine edebilecek oyuncu eksiğimiz var.İçeride seyirci,gaz maz bir şekilde oluyor da dışarıda tırtlayıp kalıyoruz.3 maçlık bari birşeyler yapsınlar yoksa cinnet geçireceğiz

bu araplara mecburuz ,malesef 4 er senelik imzalar dogru-yanlis atildi , kimse tr den bu zamaninda bile alinmamis bu adamlari almaz

tahammulleri zorluyorlar bazen ama bu yatirimi yanlis da olsa cope atamayiz

Ya öyle anlatıyor ki sanki süper topçu ama ben sadece Sneijder yüzünden sevmiyorum adamı.

Ancak gülerim buna, adama 10 Milyon vermişiz 3,5 yıllık alıyor ve ortaya koyduğu performans da ortada yani. Neyini beğeneyim ben bu adamın. Beğenmek için hiç birşey yok ortada.

Gelmeden önce de istemiyordum hâlâ Sneijder diyor. Bu adam kazıktır yazık günah bu paralara diyordum.

Sevmiyorum ben böyle sahada mal mal gezen gevşek lakayt vurdumduymaz adamları. Tam bir apaçi.

Keşke yazın bizden daha gerizekalı bir kulüp bulabilsek de itelesek birisine şunu.

Feghouli'ye 10 vermedik 5'e yakın verdik o da 4'e yakın para alıyor,ona niye aynısını demiyorsun?Takımın en etkisiz adamlarından biri şu an.
Kaç kez dedim o adama dair hâlâ bir ümidim bir beklentim var Belhanda ya dair zerre beklentim yok.

Onu da öyle aman aman beğendiğimi hiç söylemedim ben zaten.

sent via GSC

Kaç kez dedim o adama dair hâlâ bir ümidim bir beklentim var Belhanda ya dair zerre beklentim yok.

Onu da öyle aman aman beğendiğimi hiç söylemedim ben zaten.

sent via GSC

Umudun olan adama salla işte o zaman. :D Umudun olmayan adamdan zaten bir cacık olmayacak.
Beğenmiyorum Feghouli yi ama o herif her an herşeyi yapabilecek kalibrede bir adam bu yüzden hep sahada kalmalı bence. Böyle başka bir adamımız yok takımda bi pas atar bi şut çeker bi araya kaçar skor yapar.

Ama bu sezon genel olarak performansı iyi daha doğrusu yetersiz değil skora katkısı gayet iyi olsa da. Sıkı bir yaz kampı sonrası görmek isterim kendisini yine de.

sent via GSC

Keyfin yerinde üstad :) onu bunu boşverde şampiyonluk şansımızı nasıl değerlendiriyorsun

Dün tam bir Galatasaray şampiyonluğu galibiyeti aldık.İyi oyun yoktu ama iyi mücadele vardı,golü de bir şekilde bulup kazandık.Gol yemeyeceğimiz çok belliydi dün.Alanya maçı gidişatı belirler ama fikrimi soruyorsan ateşi dün yaktık,bütün maçları kazanacağımızı düşünüyorum hatta gol bile yemeyeceğimizi bekliyorum.Herkes olayın ciddiyetine varmıştır Gençler ve bu maç sonrası.

Dün tam bir Galatasaray şampiyonluğu galibiyeti aldık.İyi oyun yoktu ama iyi mücadele vardı,golü de bir şekilde bulup kazandık.Gol yemeyeceğimiz çok belliydi dün.Alanya maçı gidişatı belirler ama fikrimi soruyorsan ateşi dün yaktık,bütün maçları kazanacağımızı düşünüyorum hatta gol bile yemeyeceğimizi bekliyorum.Herkes olayın ciddiyetine varmıştır Gençler ve bu maç sonrası.
Hemfikir olmamıza sevindim

A1p2rv.gif

Keyfin yerinde üstad :) onu bunu boşverde şampiyonluk şansımızı nasıl değerlendiriyorsun

Iyi oyun vardı karşında çizgiye muhteşem inen bir takımla oynadık böyle takımlara hurra hücum oynanmaz ikinci yarı başlayınca gol resmen bağırdı geliyorum diye

Alemin Tek Kralı

Üst Alt