Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan

Ben seni çoktan raporladım zaten tüyün üstüne oturmakta ne var ki ? Ben her gün yastığın üstüne otururum mesela yumuşacık.
İlker acımamış :)

TapaTalK

Benden dolayi peki bi acin var alper, oysa ben seni tam cikaramadim. Ne yapmistim sana :-)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Senin bu forum da işinin bile olmaması lazım aslında evladım

Buraya üye olduğundan beri saçma sapan mesajlarınla dikkat çekiyosun zaten de seni şutlamadılar işte. Beni çıkaramazsın ne işim olur seninle

TapaTalK

Gelip burda yeniliriz eziliriz eşekler vs. diye surekli post atmak neyin nesi izlemezsin olur biter sizin gibi taraftar olmaz olsun

Amma ağladık ya biz kendi göbek bağımızı kesebildik mi hayır. şu gençlerbirliği maçını bile alsaydık bu maç bizi uzaktan yakından ilgilendirmez, başakşehiri yenersek şampiyonluğu yarılayacağımızı konuşuyor olacaktık.
Her maç şikeyse oturup bu maçları niye izliyorsunuz?

Sivas, Başakşehirle Beşiktaş'ı çatır çatır yendi, sen gidip aptal gibi yenildin.

Şu anda da kötü durumdalar ona rağmen puan alırsalar ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.
deplasmanda net sekilde en kötü oynayan takım biziz ama rakiplere demedigimiz kalmıyor
Forum iyice cekilmemeye basladi.
Ne sikesi ne satmasi anasini satayim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İzlemeyin abi o zaman. Silah zoruyla mı izletiyorlar. Lig şaibeli ise sene sonu biz şampiyon olursak ne olacak? Şaibeli şampiyon mu yoksa dünyayı kurtaran adam misali 17 takıma karşı kahraman şampiyon mu?
Ne millete laf atıyorsunuz. Bizim gençlerbirliği maçından sonra kimseye laf söyleme hakkımız yok. Kendi ellerimizle verdik o maçta şampiyonluğu. O maçtaki umursamaz tavırlardan sonra ben hiç rakiplere bakmam. Hatta yarın başakşehir kazansın istiyorum.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bize karşı iyi falan oynamıyor takımlar. Ligin kapasitesi belli. Biz deplasmanlarda kötü oynuyoruz, hatta oynamıyoruz. O yüzden bırakın şu rakipler bize karşı iyi, rakiplere karşı kötü edebiyatını.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu forumda kesinlikle normal bi taraftar profili yok.size göre her takım ve her maç satılmış.senin takımın deplasmanda yokları oynasın sonra millete bok at.İzlemeyin abi o zaman herşey ayarlanmışsa.vaktinize sağlığınıza yazık

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şike mike yok yaw ne şikesi Sivas gibi boktan takım puan alsın diye şu maça bakıyor olmamız saçmalık deplasmanda sünepe olan beyzadeler sağolsun,tek şansları var kendilerini affettirmeleri için oda 6 da 6 yoksa defolsunlar
Bu maça şike diyenler dünkü maça da şike diyordu. Biz sivas deplasmanında ilk yarı bırak şut atmayı orta sahayı zor geçtik. Dün de söyledim, bu deplasman formuyla şampiyonluğu gram hak etmiyoruz. Şike mike diye etrafa çatacağımıza öz eleştiri yapmamız lazım. Siz burada şike derken geçen haftaki maç aklıma geliyor, şampiyonluk maçına çıkıyoruz ceza sahasında topla bulusma sayımız maks 4-5 falandır 90 dakika boyunca, beraberliği bile alamadan döndük geldik. Yarın Başakşehiri yensek bile Beşiktaş'ın şampiyon olacağını düşünüyorum. Deplasmanda öyle dangalak oynuyoruz ve daha 3 deplasmanımız var, bunlardan 4 puan anca gelir.
Ah ulan ah Gençlerbirliği kim ligin dibine demir atmış bir takımı yenemiyorsan son 5 hafta kalmışken ozaman ağlamayacaksin çıkıp yok bu şike yapmış o bunu yapmış

Uzun bir alinti oldu ama buradaki arkadaslara gercekleri dile getirdikleri icin tesekkur ediyorum . Ligdeki her takim haram yemis serefsizler ise izlemeyin o halde bu tiyatroyu . Biz sampiyon olursak ya tertemiz olacak ya da alemi ust uste koyduk olacak

Onca elestiriye ragmen sansla ama hakkiyla bir onur mucadelesi veren , alin teriyle mac kazanan bir takimi ve onun karsisinda mucadelesini veren ama eti budu belli olan rakibini bu sekilde elestiren herkesi kiniyorum , nefretle kiniyorum

Akhisar denen takim fb den 6 puan aldi , bjk den 2 aldi , ama bir yenildi bjk ye toptan sikeci oldu

Trabzon ilk yari herkesten puan alirken , fb den 4 puan calarken iyiydi , bir basaksehir ile bjk ye yenildi diye denmeyen kalmadi , bizim macta kaleye bile gelemediler ses yok herkes tiss

Bizden 7 yiyen karabuk basaksehiri yendi ? Demek ki amacsiz kalinca seren takimlar bazen bizim lehimizde de oluyormus

Rakiplerimiz de olsa fb nin bjk nin basaksehirin tertemiz mucadelelerine , kazandigi puanlara bu tip anti sportif yaklasimla leke surmeye calisan herkesi siddetle kiniyorum , kisi kendinden bilirmis , kalbiniz kararmis , izlemeyin madem artik , biz futbolseverler olarak kim basarili olursa olsun bu oyunu seviyoruz

eskisi gibi takımların aleni şike olaylarına girecegini sanmıyorum hocalar ve oyuncular hatır şikesi yapıyorlar bu cok acık ama onun icinde elden gelen birşey yok

asıl pislik oyuncular veya takımlardan hakemler olacak pisliklerde cünkü onları ayarlamak cok kolay bizim ligin kaderiyle genelde hakemler oynuyorlar.gecen sezon kalkavan denen fetocu artıgı tek basına sampiyon yaptı 2 yıllıkları.

Defansif futbol yada göze hoş gelmeyen futbol anlayışı ile eleştirilen Aykut Kocamanın Fenerbahçesi, ligde bizden sonra en çok gol atan 2.takım konumunda.

Hatır şikesi olmuş olabilir. Sivaslılar başkanlarının fbli olduğunu bilmiyorlarmı, psikolojik olarakta yenilmiş olabilirler, lakin bundan sonra büyük takımlar iddasız takımlara asla puankaybetmez. Fbnin kalan maçlarına bakın karabük, kpaşa, sivas, antalya konya ve bursa. 6da 6 yapmamasıiçin bir sebep yok. Antalya konyayı yenerse o da haftaya yatar. Malesef adamlarda fikstür balı var. Biz ise gbirliği, bjk, başak, alanya, akhisar, göztepe. Fecaat bir fikstür. İşimiz çok zor.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt