Süper Lig 17/18 H:30 | Başakşehir 3-1 Kayserispor | MS | 20 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Başakşehir 3-1 Kayserispor | MS | 20 Nisan

Deplasmandaki Antalya ve Osmanlı maçlarından 1 ine mutlaka takılacaklar.Biz kendi işimize bakalım.Alanya ve karga maçlarından 6 puan alırsak bitti bu iş.

Futbol bu.Yarın şayet son dakikalara beraberlikle falan girersek kesinlikle Gençlerbirliği maçı gibi aptalca yenilmemeliyiz.Yarın yenilmek demek bunların yenilgisini beklemek anlamına gelir ki işte o olmaz.Berabere kalabilirler ama yenilmezler.O uzatmalarda aptalca bir gol yemeyelim yarın skor ne olursa olsun

Futbol bu.Yarın şayet son dakikalara beraberlikle falan girersek kesinlikle Gençlerbirliği maçı gibi aptalca yenilmemeliyiz.Yarın yenilmek demek bunların yenilgisini beklemek anlamına gelir ki işte o olmaz.Berabere kalabilirler ama yenilmezler.O uzatmalarda aptalca bir gol yemeyelim yarın skor ne olursa olsun

Doğru kesinlikle. 11 adam çıkıp saldırmaya gerek yok. GB maçında 1 puan alsaydık yarın da alacağımız 1 puanla Başakşehir ile ayni puanda olacaktık. Muhakkak gol yiyoruz, akıl alır gibi değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru kesinlikle. 11 adam çıkıp saldırmaya gerek yok. GB maçında 1 puan alsaydık yarın da alacağımız 1 puanla Başakşehir ile ayni puanda olacaktık. Muhakkak gol yiyoruz, akıl alır gibi değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yok adamlar ip üstündeki cambaz gibi.Üflesen düşecekler.Şu 2 maçtan 4 puan bile bizi şampiyon yapabilir yani.Ama 2 maçtan 3 puan alırsak o zaman o iş biter

Kasımpaşa maçı da böyleydi. +2 puanı hiç ettik bu maçlarla. Bir deplasmandan galibiyet çıkarıp da seri yakalayamadık sürekli bir adım ileri bir adım geri. Artık işler tersine dönmeli.

aynı alanya başakşehire 4 atmıştı. Çok acayip bi şekilde iyi hucum yapıyolar hocanın kafasına eser affettim havasına maiconla çıkarsa kevgire döneriz valla. İnşallah denayer oynar.

Yarınki maç sıkıntı büyük olacak.Alacaksakta zor olacak ama dediğim gibi 2 maçta 3 puanla 2 maçta 4 puan arasında dünyalar kadar fark var
Gençler maçına nazaran daha rahat hissediyorum açıkçası. Bir şekilde kazanacağız artık.

aynı alanya başakşehire 4 atmıştı. Çok acayip bi şekilde iyi hucum yapıyolar hocanın kafasına eser affettim havasına maiconla çıkarsa kevgire döneriz valla. İnşallah denayer oynar.
Kırmızı kart cezalısı zaten Maicon.

elimizdeki puanlari bir cok kez verdik zaten aptalca hareketlerle. hala puan kaybedeceksek sampiyonlugu hak etmiyoruz demektir.

elimizdeki puanlari bir cok kez verdik zaten aptalca hareketlerle. hala puan kaybedeceksek sampiyonlugu hak etmiyoruz demektir.
Onu demiyorum.Zaten kazanmamız lazım onda herkes hem fikir ama futbol bu işte.90+2 de 90+3 te cümbür cemaat gidip eldeki 1 puandan da olursak beşiktaşı yenmenin de zerre önemi kalmaz.2 maçta 4 puan aldın mı en kötü 2.liği garanti edersin ve son saniyeye kadar kollarsın rakibi ki rakipte dediğim gibi ip üstünde oynayan cambaz gibi.Düştü düşecek gidiyor

Onu demiyorum.Zaten kazanmamız lazım onda herkes hem fikir ama futbol bu işte.90+2 de 90+3 te cümbür cemaat gidip eldeki 1 puandan da olursak beşiktaşı yenmenin de zerre önemi kalmaz.2 maçta 4 puan aldın mı en kötü 2.liği garanti edersin ve son saniyeye kadar kollarsın rakibi ki rakipte dediğim gibi ip üstünde oynayan cambaz gibi.Düştü düşecek gidiyor

Aşağıdan tutanlar var düşmez hele yarın puan versek imkanı yok düşmez 4 koldan destek gelir

Bu maçı farklı şekilde yorumlayabiliriz ama bugün ki başakşehir galibiyetini olumlu görüyorum nedenlerine gelirsek:

-Maçtan önce bizden çok beşiktaş ve fenerbahçeli taraftarlar başakşehirin puan kaybetmesini bekliyorlardı bu iki takımda bizim aksimize iç sahada oynayacakları için başakşehirin puan kaybında üstüne çıkma fırsatı bulabilirlerdi ve iki takım seyircisi de hava olarak şampiyonluğa olan inançları güçlenebilirdi.

-Bence başakşehir'in kazanması bizim açımızdan da iyi oluyor çünkü alanya maçını tam bir final havasına sokuyor rakiplere göre ipler bizim elimizde olduğu için moral bozmalık bir durum olduğunu düşünmüyorum yarın motivasyon olarak daha güçlü bir takım olacaktır şampiyonluk bizim elimizde 5/5 yaparsak şampiyonuz bunu yapacak güçteyiz...

-Bu lig de ideal sıralama da şampiyonun biz ikincinin de başakşehir olması çok daha iyi olacaktır hem fener hem beşiktaş'ı şampiyonlar ligi gelirleriyle olan bağlantısını kesersek özellikle beşiktaş kadrosunun seneye maliyet açısından çok yüksek olacağı için çözülmeler başlayacaktır.

-Haftaya Galatasaray - Beşiktaş maçı var bu hafta olası bir başakşehir puan kaybı olsaydı beşiktaş başakşehir'i geçebilme ihtimali oluşurdu psikolojik olarak bizim maça tam bir final havasıyla çıkacaklardı ama başakşehir kazandığı sürece bizim maç onlar için final olmayacak çünkü başakşehir 4/4 yaparsa da beşiktaş şampiyon olamayacak bu yönden de tüm kaderi bu 2 takımın elinde olacak.

-Başakşehir'in puan kaybedeceği hafta varsa haftaya pazar 16:00 da bizim maçtan önce Osmanlıspor deplasmanında kaybetsin ki o atmosfer bizim stada yansısın ve final maçına çıkalım yendiğimiz taktirde bütün takımlarla mesafeyi 1 maç farka çıkarıp son 3 haftaya girelim ki malatya maçında şampiyonluğu ilan ederiz

Bakalim arda turan'in attigi golde kayseri kalecisinin elini cekmesi konusulacak mi merakla bekliyoruz
Bizim gençler maçındaki pozisyon temizse o da temiz kamera açıları insanları yanıltabiliyor top geçikten sonra kaleci elini çekse bile yanlış algılama olabiliyor medyanın bizim gençler ve konya maçlarındaki gibi üzerinde duracağını düşünmüyorum o kural sadece bize geçerli oluyor

Üst Alt