Süper Lig 17/18 H:30 | Beşiktaş 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 22 Nisan - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Beşiktaş 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 22 Nisan

İki lafta o amele Erol'a söylemek lazım.3 lü defansla 1 puan alamamışsın.Maçı oraya kadar dörtlü defansla getirmişsin ve 3. stoperi alıp 3'lüye döner dönmez golü yiyorsun.Senin gibi şerefsizler şu işten ekmek yiyor ya vallahi o kadar aç gezen adama yazık

İlk maçı 3-0 kaybettiğimizin farkında mısın ne 2 li averajı
Haklısın Teşekkür ben eski kafayla gol averajını atlamışım Özürler...

ama sen de de karışılık olmuş KAZARA herhalde: ne ikili averajı demişsin ama, geçerli olan ikili averaj senin kastettiğin gibi yani.
Benim anlattığım gol averajına giriyo geçersiz olan cinsinden..
Ama sonuçta uyarı ve düzeltmen de haklısın...

Son düzenleme:
Sayın Şenol Güneş sıhhatine çabuk kavuşmuş. Tay gibi sekiyordu maşallah gol sevinçlerinde. Halbuki çok değil, 3 gece önce kafasını yarmışlardı. Yine de geçmiş olsun diyelim kendisine.

DbaamVSXkAUO9Ku.jpg

mal

Maçı izlemedim ama Yeni Malatya beklediğimden iyi direnmiş gol sürelerine bakacak olursak. Erol rakip Fb olmayınca top oynattırmaya zahmet etmiş herhalde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sezon basi tsyd de 3-2 , sezon ici lig macinda 3-1 , turkiye kupasinda 1-0 , cumhurbaskanligi kupasinda 2-0 yenmis , ligde ise bir kez 1-1 , kupa rovansinda 2-2 kalmistik

6 mac 4 galibiyet 2 beraberlik

Üst Alt