Süper Lig 17/18 H:30 | Fenerbahçe 4-1 Antalyaspor | MS | 23 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Fenerbahçe 4-1 Antalyaspor | MS | 23 Nisan

a6752stsllogo.png

images
c80ecv.png
1523727422269.jpg

s-8c4d22200c5b8bf94dcfc4dee39383f13ced14e1.jpg

Süper Lig 2017/18 İlhan Cavcav Sezonu 30. Hafta
Fenerbahçe - Antalyaspor
Ülker Stadyumu
23 Nisan 2018
20:00

Antalya belki küme hattından biraz uzak gözüküyor ama bana göre hem kadro olarak hem de oyun olarak Konya çok daha iyi bir takım.

Dün maçın büyük kısmını izledim. Deplasmanda olmasına rağmen çok daha iyiydi Konya. Fener zaten KPaşa ve Konya maçları dışında puan kaybetmez.

Antalyaspor'un kadrosu dagilmis vaziyette. Eto'o, Nasri, Menez falan gidince Emre Güral'lara kadar düstüler. Hamza böyle enkazlari kurtarmayi seven bir tip ama bu macta bir sey yapabileceklerini sanmiyorum.

Fenerbahce'yi ayakta tutan deplasman galibiyetleri oldu. Eksik Genclerbirligi'ni yendiler. Sezonun belki de en berbat macinda Bursa'yi deplasmanda 1 penalti golüyle yendiler, Kayseri ve Sivas'i 3'er dakika ile bitirdiler. Malatya'yi duran topla yendiler. Antu'da herkes kin ve nefret kusarken Alanya ve Antalya deplasmanlarinda tam ilk yari bitecekken gol buldular. Biraz disiplin ve biraz da sans olunca galibiyetleri siraladilar.

Rakiplerinden sonra oynayacaklari icin tribünün doluluk orani o sonuclara göre sekillenir. Herkes kazanirsa bu macta tribünler dolmaz. Deplasmanda iddiasiz Kasimpasa ve Karabük'le oynayacaklar. Evinde ise küme düsmemeye oynayan Antalya, Bursa ve Konya. Su maclarin birinden beraberlik ciksa süper olurdu. Karabük'ü sayma zaten averaj takimi. 4 maclari kaldi ve hepsi Istanbul'da.

Üst Alt