Süper Lig 17/18 H:30 | Fenerbahçe 4-1 Antalyaspor | MS | 23 Nisan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Fenerbahçe 4-1 Antalyaspor | MS | 23 Nisan

Sizin amelleriniz Kaya bey'e göre oldukça hafif kalıyor. O yüzden kendinize haksızlık etmeyin. Kaya bey forumun asabi mikseridir ve fbli olduğuna dair ciddi emareler bulunmaktadır.

Emare dediğiniz şey sadece Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman eleştirileridir. Ayrıca üzerimde lacivert rengin üzerine sarı dalga baskısı olan bir tişört giymiş olmam da belge falan değildir.

Mustafa Bey’in kaliteli 1 fenerli olduğunu haftalar öncesinde ifade etmiştim. Kuş avcısı rütbesinin tasarlanıp tarafıma iletilmesini istirham eserim.

İyi forumlar :)
Keramettin Bey sana çok özel bir rütbe tasarlıyormuş kardeşim merak etmeyesin. Rütbende yıldız yerine daha enteresan şekiller olacakmış.

Emare dediğiniz şey sadece Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman eleştirileridir. Ayrıca üzerimde lacivert rengin üzerine sarı dalga baskısı olan bir tişört giymiş olmam da belge falan değildir.
Kaya bey psikolojik olarak çözüldü geliyor hayırlısıyla :asd:

Mustafa Bey’in kaliteli 1 fenerli olduğunu haftalar öncesinde ifade etmiştim. Kuş avcısı rütbesinin tasarlanıp tarafıma iletilmesini istirham eserim.

İyi forumlar :)

Keramettin Bey'in saldırılarına karşı sizi savunuyor olmamı göz ardı ederek gerçek dışı iddialarla arkadaşlarımızın aklını karıştırıyor oluşunuzu kaygıyla takip ediyorum.

Fenerbahçe A.Ş: 4
-
Antalyaspor A.Ş: 1

Bu mesaj GSC tarihinin kara lekesidir.

Hala Galatasaraylı olup olmadığından emin olmadığımız bir zat Fener maçı öncesi belki de içinden geçen, istediği skor tahminini yapıyor ve tutturuyor. Adamı Beşiktaş maçına çağırıyoruz ona da gelmiyor.

Acilen N.K.F.V.A.S. yazmasını aksi taktirde ihraç edileceğini söylemek istiyorum, bahsettiğim ifadeyi yazarsa da küfürden ceza alacaktır.

Bilginize.

eşofmanlı yürek yemiş resmen valla şaşırdım,ama adam haklı kulüpte tarafta yönetici dahil kimse sahip cıkmıyor haliyle kendi konusuyor

fakat zımbacı şenola fena gömmüş sonuna kadarda haklı

70yasında adamın saglam kafaya 5 delik açtılar mac ugruna mallar :asd:

Hala Galatasaraylı olup olmadığından emin olmadığımız bir zat Fener maçı öncesi belki de içinden geçen, istediği skor tahminini yapıyor ve tutturuyor. Adamı Beşiktaş maçına çağırıyoruz ona da gelmiyor.

Acilen N.K.F.V.A.S. yazmasını aksi taktirde ihraç edileceğini söylemek istiyorum, bahsettiğim ifadeyi yazarsa da küfürden ceza alacaktır.

Bilginize.

İtiraz ediyorum.

Sevgili GSCimbomlular!

Keramettin Bey'in bu tepkisi tamamen kıskançlığından kaynaklanmaktadır. Ligin başından beri maç sonucu tahminlerimde %90'a yakın başarımı görmezden gelip Kasımpaşa maçıyla birlikte iki hafta üst üste yanılmamı davul zurnayla duyurması; ayrıca ne tesadüftür ki sezon ortasında üye olmaya başladığımda skor oyunu aktifken ikinci yarıda göstermiş olduğum başarıyı kıskanarak yeni sezonda oyunu aktif etmemesi niyetinin apaçık göstergesidir.

Amacı "futboldan sadece ben anlarım" fikrini empoze etmeye çalışan bu arkadaşı vicdanlarınıza emanet ediyorum.

Bilginize.

İtiraz ediyorum.

Sevgili GSCimbomlular!

Keramettin Bey'in bu tepkisi tamamen kıskançlığından kaynaklanmaktadır. Ligin başından beri maç sonucu tahminlerimde %90'a yakın başarımı görmezden gelip Kasımpaşa maçıyla birlikte iki hafta üst üste yanılmamı davul zurnayla duyurması; ayrıca ne tesadüftür ki sezon ortasında üye olmaya başladığımda skor oyunu aktifken ikinci yarıda göstermiş olduğum başarıyı kıskanarak yeni sezonda oyunu aktif etmemesi niyetinin apaçık göstergesidir.

Amacı "futboldan sadece ben anlarım" fikrini empoze etmeye çalışan bu arkadaşı vicdanlarınıza emanet ediyorum.
Gençler maçını kesin alıcaz dedin 1-0 yenildik?

Sonra Fener tahminleriyle karşımıza çıktın.

Son 5 maçta 5te 5 yaptım ve tahminlerim GS üzerineydi, senin gibi hocasının ismi AK olan takımları desteklemeyiz biz.

Üst Alt