Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yönetimin Pepe konusunda aciklamasi yok mu hala?

Bu ülkenin eyyamini, vatandaslarinin yalakaligini sevsinler ulan. Valla igreniyorum artik. Göz göre göre adaletsizlige yalakalik adina ses cikaramiyor yönetim.

Birsey deseler FETÖ damgasi yerler kesin.

Çünkü birincil olarak çocuktun, ikincil olarak da çoğu şeyden bihaberdin ve sosyal medya bu kadar yaygın değildi.Bu üç faktör şimdi olsa o yılda da sövecek eleştirecek onlarca şey bulurdun.

Anelkanın eli. Aykutun bırakıyorum demesi. Haksız yere atılan samsun kalecisi şimdinin yalakası kaleci keremin uyduruk penaltı kırmızı sonrası gözyaşları. Hakem desteğinin bu kadar net olduğu başka bir sezon hatırlamıyorum.

Birde utanmadan GS şike yaptı diyorlar o sezon için aziz algı operasyonunda bir numara yani.

Yönetimin Pepe konusunda aciklamasi yok mu hala?

Bu ülkenin eyyamini, vatandaslarinin yalakaligini sevsinler ulan. Valla igreniyorum artik. Göz göre göre adaletsizlige yalakalik adina ses cikaramiyor yönetim.

Birsey deseler FETÖ damgasi yerler kesin.

Mum ettiler tüm camiaları. Hayır bari adalet olsa. O da yok. Ses çıkaranı alaşağı ederler hemen.

Anelkanın eli. Aykutun bırakıyorum demesi. Haksız yere atılan samsun kalecisi şimdinin yalakası kaleci keremin uyduruk penaltı kırmızı sonrası gözyaşları. Hakem desteğinin bu kadar net olduğu başka bir sezon hatırlamıyorum.

Birde utanmadan GS şike yaptı diyorlar o sezon için aziz algı operasyonunda bir numara yani.

Onları anladım onlar der de,biz niye 1986 ve 2001 sezonlarını dillendirmiyoruz anlamıyorum hatta 2003'ü bile.Bizde hiç yok böyle şeyler.

Maçı düşünüyorum da Burak Yılmaz'ın yokları oynadığı maçta Negredo etkisiz kalacaktır (Daha sorun çıkartabilecek oyuncu tipi Janssen bile zorlamış ama pek etkili olamamıştı)

Kanatlardaki oyuncuları öyle çok sorun çıkaracak, taze, dinamik, savunma arkasına toplu topsuz kaçacak isimler değil. Babel topu iyi saklayan, basit oynamaya çalışan, zeki oyuncu. Quaresma bire bir yakalamazsa (yakalarsa da eskisi gibi etkili değil artık) orta açmayı deneyen emekli futbolcu tipine dönüştü.

Talisca ise büyük maçlarda gölge gibi gezen, Şenol Güneş'in skor katkısı nedeniyle sahada tuttuğu (Fenerbahçe maçında 2.yarıda oyundan almıştı diye hatırlıyorum) skor olarak en çok beklentileri olan isimleri.

Orta sahada sanırım Atiba-Tolgay oynayacak. Talisca ve Negredo'nun hücumda topu olumlu kullanmaları zor olduğundan kanatlara döneceklerdir. Biz orta sahada daha kolektif olacağımızdan orta saha kontrolü maç boyunca bizim ağırlığımızda olacaktır.

Bu oyun Beşiktaş'ı agresifleştirecek ve Tolgay'ın kırmızı kart göreceğini tahmin ediyorum.

Deplasman performansı olarak büyük maçlarda başarılı sezon geçiren Başakşehir'i nerdeyse 0 pozisyon vererek 2-0 yeniyorsak bu maçta skor olarak beklentim 3-0 ya da 3-1'dir benim.

37704.jpg

Fernando yine iç gibi oynar muhtemelen

Üst Alt