Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yukselis donemine girdik fenerbahce beraberligi trabzon galibiyeti derken iyi oldu. kusku duydugum tek sey hakemlerin federasyonun medyanin dograma ve yipratmalari

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Renktaşlar sizden ilk kez bir sey isteyeceğim yeni bir işe başladım iş eğitimi için istanbuldayim su an bir daha Allâh bilir ne zaman denk gelirim ilk kez arenaya gideceğim yardımcı olabilecek var mi aramizda maça gitmeyecek olan var mi kombine devredecek varsa lütfen ulaşsın bana passo çıkardım bu maç için ama bilet tükenmiş en ucuzu 600 lira su an bu fiyata almam imkansız :(
galiba bu konudan bahsediyor

Renktaşlar sizden ilk kez bir sey isteyeceğim yeni bir işe başladım iş eğitimi için istanbuldayim su an bir daha Allâh bilir ne zaman denk gelirim ilk kez arenaya gideceğim yardımcı olabilecek var mi aramizda maça gitmeyecek olan var mi kombine devredecek varsa lütfen ulaşsın bana passo çıkardım bu maç için ama bilet tükenmiş en ucuzu 600 lira su an bu fiyata almam imkansız :(

Bilet bulmak zaten cok zor bu maca da burada bilet bulman bayagi daha zor

@Berat Yesir kac gundur ortalarda yok, o kovaliyordur bilet bir yerlerde

Twitter'dan bulursan bulursun, ya da mac gunu stadin onunden

Ama her turlu kendini fahis kara borsa fiyatlarina hazirlasan iyi edersin. Ucuza bilet mucize gibi bir sey bu mac icin :(

Buradan bulman zor. Twitterı didik didik edeceksin. Maç gününü beklemeni tavsiye ederim. Şu anda ücretsiz veya gişe fiyatina satani bulabilmen imkansıza yakın. fahiş fiyata satılıyor. Maç günü bileti elinde kalanlar el makhum fiyatları aşağı çeker. Twitter'dan bilet, devir gibi kelimeleri arat sürekli. Yüksek takipçili Galatasaray hesaplarını takip et. Son çare, maçtan 1-2 saat önce stat çevresinde ol. Biletini satamayan ya da son anda işi çıkıp maça gidemeyecek olanlar maç saatine yakın stat çevresindekilere bilet devrediyor veya uygun fiyata satıyor. Ben Fatih hocanın bu sezon çıktığı ilk maça kardeşimle beraber, hem de aynı bloktan bulmuştum. Hocanın ilk maçı olduğundan o maça da talep yoğundu ama maç günü biraz vakit harcarsan bulabiliyorsun.

Üst Alt