Süper Lig 17/18 H:31 | Osmanlıspor 1-4 Başakşehir | MS | 29 Nisan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bş, osmanlı, kpaşa, konya hükümet takımı. sivas, alanya fb nin uydu takımları. kimin ihtiyacı varsa o kazanır. hem osmanlı düşse ne olur? bir yolunu bulur yine çıkartırlar lige. ankarasporu yok ettiler bu osmanlı için.

Adam Musa Çağıran'ı oyundan çıkardı ya. İşte bu adamlar bu ülkede hocalık yapıyorlar bu işten yılda milyon liralar kazanıyorlar.

bş, osmanlı, kpaşa, konya hükümet takımı. sivas, alanya fb nin uydu takımları. kimin ihtiyacı varsa o kazanır. hem osmanlı düşse ne olur? bir yolunu bulur yine çıkartırlar lige. ankarasporu yok ettiler bu osmanlı için.
osmanlı eski hükümet takımı. gökçek taca çıktığı gün bu kulüp bitti zaten gider ayak gerçek hükümet takımına son hediyelerini verdiler

Katiliyorum ama berabere kalirsak da Basak sampiyon olur.Kimse puan kaybetmeyecek gibi gidiyor lig
Ben bugün takılırlar diyordum da Osmanlının da maç alacak hali yokmuş.Bir beraberlik kredimiz olabilirdi,olmadı.Artık bu maç şampiyonluk maçı.Akhisar da sıkmaz bizim maçta artık sanmıyorum.Bir kere de diğerleri kudursun arkadaş.Akhisarı yürüyerek yenelim de

Üst Alt