Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakemiyle, medyasiyla, rakip oyuncusuyla cok igrenc isler donuyor gercekten, umarim zaferle cikabiliriz bu pislik ortamdan

Öyle bir maçtı ki Akhisar'a Akhisar'da koyduk Beşiktaş'tan, Kadıköy'den hissedildi.

Kudurun şikeciler.

2 saat önceki maça bakmadan yorum yapan adamlar var ki başta teknik direktörleri Kocaman dahil hepsi birer allahın cezası!!!

Şimdi defolun gidin ve bizi zirvede yalnız bırakın!

şampiyon olduğumuzda bu çekemeyenler herhalde ölüp geberecekler büyük ihtimalle.
mesela ahmet çakar.
sanane lan sanane kim atarsa atar penaltıyı sanane!

Bu maçı kazanırsak şampiyonuz. Akhisar hala rahat pozisyonda değil ve tüm güçleriyle oynayacaklar.

Malatya'yı içeride bir şekilde yeneriz. Göztepe zaten son maç.
Bu macin ilaci Besiktas gibi hemen erken gol bulup tak tak fisi cekmektir. Golü yiyip geri düsünce Akhisar ne yapacagini sasiriyor, o ara bi tane daha atarsan tamamdir. Malatya macini 50.000 taraftarla döve döve aliriz zaten, Besiktas'lilarin bile elleri ayaklari titredi. 2 macimiz kaldi Allahin izniyle alacagiz.
Dediğim oldu da her deplasmanda savunma olarak sıvadığımız ortada. O golü yemesek maç farka gidecekti. Serdar Aziz şu maçta olmasa ve Maicon'la başlasak Muğdat hattrick yapardı eminim.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Alanya maçına dönecekti az kalsın.

Kontrataktan gol atma özelliği yok takımın resmen.

Aynen oyle. Her mac aynisini yapiyorlar. Oyuncular cok rahat, sahada sitem eden de yok. Hele de icerde oynadigimiz maclarda cildiriyorum. Farka gitmek varken top gezdiriyorlar, topu alip gitmiyorlar, oyunu yavaslatmayi tercih ediyorlar. Avrupadaki takimlar ile aramizdaki fark bu. Adamlar acimiyor 3 0 olsa bile daha fazla atmak istiyorlar, bizdekiler de bu kadar yeter diyip oyunu yavaslatiyorlar. Butun sezon boyle gecti.

Ulan kisa bir tatil icin Irlandadayim. Konsere giderken elimde telefon maci izliyorum 2-0 oldu sokaklarda seviniyorum millet bana bakiyor sonra internet bir gitti Turkiye saati ile 1de falan gordum sonucu. Kafayi yiyordum o surecte noldu acaba mac diye. Bu seneki sampiyonluk gercekten cok anlamli olacak.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
ilk 30 dakikayı havalimanında izledim. Sonra uçağa bindim meraktan ölüyordum. Neyse ki kazanmıştık. Dediğin gibi bu sene gerçkten farklı bir sene. Her anlamıyla

Üst Alt