Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu macin ilaci Besiktas gibi hemen erken gol bulup tak tak fisi cekmektir. Golü yiyip geri düsünce Akhisar ne yapacagini sasiriyor, o ara bi tane daha atarsan tamamdir. Malatya macini 50.000 taraftarla döve döve aliriz zaten, Besiktas'lilarin bile elleri ayaklari titredi. 2 macimiz kaldi Allahin izniyle alacagiz.

katılıyorum. İlk yarı gol bulamazsak çok iyi kontra atak oyuncuları var, bir anda yenik duruma düşebiliriz.

Mariano Linnes oynayabilir durumda olabilirlerse Linnes önde Mariano arkada zaman zaman değişmeli

Feghouli de 10 no olarak oynamalı

Maca kontrollu baslamak sart. Hurra saldiralim dersek bu bas belasi selezniov kontrolardan sikinti cikarabilir. Temkinli ve akilli oynamak sart

3 gün sonra kupa finali var galiba akhisar yedeklerle çıkar mı bilmiyorum çok da farketmemesi lazım. İş bizde bitiyor hiç rehavete kapılmadan tam gaz bu maçta da oynayıp büyük oranda şampiyonluğu garantilemeliyiz.

Okyanusu geçip derede boğulmayız diye düşünüyorum.Başak sivas maçında 3 puan alır gibi.Bunuda yenip arenada malatya maçında karnaval havasında çıkarız.Bu başak 1 maç daha takılabilir belli olmaz.Antalyada baya potada.

Akhisar'ın çarşamba günü kupa maçı var küme düşme hattında uzak rotasyon yapacaklarını düşünüyorum çünkü kupa statüsü değiştiğinden beri kazanan takım UEFA'ya gidiyor bu yüzden akhisar o maça konsantre olacaktır

Bir bjk birde bu maçtan ürküyordum.

bjk ı hakkımızla geçtik kaldı bu maç. Sonuçla ilgili yine bjk maçında olduğu gibi yorum yazmayacağım.

Totem

Akigolar tarafindan hos edilmeye hazirlansaniz iyi olur rtaslar

Kocamiz Seleznyov yine yapacagini yapacaktir

Ha yine de sampiyon olacagiz tabii, Sivas Medipol'u hoplatacaktir

Üst Alt