Süper Lig 17/18 H:32 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 6 Mayıs - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:32 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 6 Mayıs

Başakşehire sırf siyasi yakınlığı nedniyle çok antipati duyuldu hatta başak olacağına fb olsun denildi....İşte görüyoruz fb'Yi ilk fırsatta yine şike ...başakşehirin en azından saygı duyulacak bir yapılanması var...Tamam Adebayor-Clichy-Arda gibi adamların yıllık ücretini halkın paralarıyla ödüyorlar ama adamlar kaç senedir 1 lira bonservis vermiyor nerdeyse en son İrfan Canı hatırlıyorum o da cüzi bir ücretti..Adamlar üstüne Cengizi sattı sağlam paraya... Destek de görseler hükumetten iyi bir yapılanma oluşturdukları kesin..

Kemal Belginin maçla ilgili yazısını okudum helal olsun dedim... Adam direk Fırat hakem değile getirmiş olayı üstüne Bursanın 7 kişi oynadığını ve üstü kapalı olarak bazı isimlerim maçı verdiğini ima etmiş.. fbli bir de bu adam o bile dayanamamış

69-GS
66-Başak
65-Bjk
55-Fb

Normalde son 2 haftaya bu şekilde girmeliydi bu reziller.Top filan oynadıkları yok.Bizle berabere kaldıktan sonra malatya,sivas,kasımpaşa maçlarını şike, bursa maçını da hakem katliamıyla aldılar.Böyle bir takım dünyada yoktur gerçektende.Her sezon adamlar yarışta tutuluyor.Hatta ilk 2 den çıkmıyorlar.Bu sezon 2. bitirirlerse onlara tek kötü yanı aziz kalır.Ali koç başkanlığı rüyasında görür.Nefret ediyorum şu şerefsiz takımdan ve aziz itinden.Başak ve bjk ne kadar itici olsada 2. ve 3. sırayı haketmişlerdi.

Bu GSC de resmen riyakarlik master i yapmis bir kitle var . Sonra sinan bilgin gibileri kalkip tinercilikle , istanbul kartcilikla sucluyorsunuz 3 senedir

Biz 3 sene evvel bjk yi neden destekledik , neden "aman fb ye yenilmeyin 0-0 bitsin de bjk nin yolunu acalim dedik" , cunku bu fb birak sampiyon olmayi kokusunu bile aldiginda antipatiklikte digerlerinin karesinin karesi haline gelir

Bu sezon boyunca aykut hocam , aziz baskan diye burayi espri yumagina cevirdiniz , basaksehir macinda "hadi fernandao" lar , bjk macinda "yuru be senerler" aldi gitti

Fb en azindan ahlakli dusman tarafi belli dediniz .. sizi uyardik , daha 3 gun evvel fb buyuklugu baska buyukluktur adi konamaz dedik ve aslinda adini da koyduk ,(idari , mali , siyasi tum kosebaslari dedik) , inandiramadik

Hasbel kader 36 yasimizin 20 seneden fazlasi futbolla alakali , 15 senesi GS uyesi olarak gecti , fb nin ne ugruna neler yapabilecegini , kaldi ki tum oyunu adaletli oynasa dahi , basarili olmasinin bizim icin ne kadar negatif oldugunu defalarca yazdim

Al bak adamlarin 3 puan geride ve averajda gerideyken bile bizim psikolojimiz uzerindeki etkisini goruyoruz , bir bursa maci forumu karistirdi

O yuzden dedim , fb kesinlikle ama fb ve bjk 3-4 luklerde olmali , siz ciktiniz yok basaksehirli de bilmem ne de konusup durdunuz

Akli azcik calisan bir adamin kimsenin basaksehirle bir alakasi olmayacagini , oportunistlik adina bazi noktalarda destekledigini anlayacagini dusunmustum, yanildim

Bjk ile basaksehiri tukaka ettiniz alin 3-4 oldular , fenerbahceniz ile basaridan basariya kosunuz simdi , ne de olsa sezon boyu desteklediniz , hakkiniz !

Uzun zamandır bir hakemin bir takımı bu kadar kolladığını görmemiştim.
Kadıköy’de çok fazla hakem faciası yaşanmıştır.fakat bu farklı bir boyutta olmuştur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu GSC de resmen riyakarlik master i yapmis bir kitle var . Sonra sinan bilgin gibileri kalkip tinercilikle , istanbul kartcilikla sucluyorsunuz 3 senedir

Biz 3 sene evvel bjk yi neden destekledik , neden "aman fb ye yenilmeyin 0-0 bitsin de bjk nin yolunu acalim dedik" , cunku bu fb birak sampiyon olmayi kokusunu bile aldiginda antipatiklikte digerlerinin karesinin karesi haline gelir

Bu sezon boyunca aykut hocam , aziz baskan diye burayi espri yumagina cevirdiniz , basaksehir macinda "hadi fernandao" lar , bjk macinda "yuru be senerler" aldi gitti

Fb en azindan ahlakli dusman tarafi belli dediniz .. sizi uyardik , daha 3 gun evvel fb buyuklugu baska buyukluktur adi konamaz dedik ve aslinda adini da koyduk ,(idari , mali , siyasi tum kosebaslari dedik) , inandiramadik

Hasbel kader 36 yasimizin 20 seneden fazlasi futbolla alakali , 15 senesi GS uyesi olarak gecti , fb nin ne ugruna neler yapabilecegini , kaldi ki tum oyunu adaletli oynasa dahi , basarili olmasinin bizim icin ne kadar negatif oldugunu defalarca yazdim

Al bak adamlarin 3 puan geride ve averajda gerideyken bile bizim psikolojimiz uzerindeki etkisini goruyoruz , bir bursa maci forumu karistirdi

O yuzden dedim , fb kesinlikle ama fb ve bjk 3-4 luklerde olmali , siz ciktiniz yok basaksehirli de bilmem ne de konusup durdunuz

Akli azcik calisan bir adamin kimsenin basaksehirle bir alakasi olmayacagini , oportunistlik adina bazi noktalarda destekledigini anlayacagini dusunmustum, yanildim

Bjk ile basaksehiri tukaka ettiniz alin 3-4 oldular , fenerbahceniz ile basaridan basariya kosunuz simdi , ne de olsa sezon boyu desteklediniz , hakkiniz !

Biz şampiyon olalım da diğerleri ne bok yerse yesin
Beşiktaş ve Başakşehirden de en az fener kadar nefret ediyoruz biz, sen de bunu anlamıyorsun Sinan

:tbr:

Üst Alt