Süper Lig 17/18 H:34 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYONUZ ! - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne soktuk ama herkese, nasil herkesin hevesini kursaginda biraktik.

Bunu herkee iyi bilsin, Galatasaray ile ugrasanin sonu husran dir!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Forumun durumu yüzünden pek yazamadık ama genel bir değerlendirme yapacak olursam gole kadar inanılmaz stresli bir maçtı. Gol tam vaktinde geldi. Ben Gomis yine atamayacak dedim ama sanırım penaltıdan önce Fernando kaleyi tutturmaya özen göstermesi konusunda uyardı ve golü yaptı. Bundan önce attığı penaltılarda da sadece kaleyi tutturmaya çalışsa golü atardı. Onu Serkan’ın Konya maçında yaptığı penaltı kurtarışı etkiledi ama aslında orada iyi vurmuştu, o kurtarış Serkan’ın başarısıydı. Sonra ne olduysa her penaltıda abanmaya başladı. Şükür bu maç akıllanmış. Golü atmasaydık kazaya kurban gidebilirdik, şükür ki winnerlık genlerimiz konuştu ve atarak kazandık. Şımarık ve hadsiz, görgüsüz Göztepe seyircisine koyduğumuz için de ayrı bir tatmin oldum. Umarım seneye düşerler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Laaaayyyy Galatasaraaaayyyy la la la lay lay lay lay laaaayy Galatasaraaaayyyy

:cimbom:
Günaydın şampiyon takımın şampiyon taraftarı!

Gece forum cöktü mu noldu hicbisey yazamadim
Ne dedik butun hafta, stres yapmayin sampiyonluk bizim dedik
21. Sampiyinlugumuz hayirli ugurlu olsun
En buyuk Galatasaray

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Forum çöktü gece girip doya doya yazamadık, neyse şampiyonluğumuz hayırlı olsun. Hakeden bizdik zaten. Başta fatih terim olmak üzere gary, gomis ikilisi attıkları goller, muslera ise kurtardıkları ile şampiyonluğun baş mimarları oldu. Belhanda, feghuli, donk gibi gamsız topçulardan bile hırs çıkartabilen verim alsbilen hocamız olmasa şampiyon falsn olamazdık kesinlikle. Tudoru göndertip fatih terimi getiren ve sonraki her maçta büyük destek veren taraftarda bu başarının en büyük mimarlarından oldu.
Şimdi kadro yapmaya döneceğiz, başkanda güzel ve olumlu konışmuş. Sattığın kadar al cezası bile gelmeyebilir. Ben maaş ve kadro sınırı bekliyorum. Çok güzel olacak inşaallah.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir daha bu forum da kimse göztepe seviciliği yapmasın bence.

Başkanı iyidir hostur ama bu müptezel sürüsü taraftarı rezilliğini dün gösterdi.
İzmirin takımı diye süper lige cıksın dedik varosluğun görmemisligin kitabını yazdılar.

Üst Alt