Süper Lig 17/18 H:34 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYONUZ ! - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sicagi sicagina bu macla ilgili anilarimi yazayim . Yurt disindan cuma aksam saatlerinden donmustum, ki butun passoliglerimi iptal ettim , goztepe passoligi cikardim , 300-500 kisilik deplasman tribunune bilet olmayacagi cok acikti , ama sampiyonluk macina da gitmem sartti

Tam o esnada 3 ic saha maci zorunlulugu cikinca gidemeyecegimi kabullenmistim . Cuma aksami biletler genel satisa acildi ,ama elbette oncelikli satis doneminde de bilet yoktu , yine olmayacakti ... Fakat passoligin listesinden mac ve bilet satin al yazisi hic kaybolmayinca surekli denedim .. Cumartesi saat 11:30 gibi bir anda tribunlerden birinde bilet cikti . Hemen atladim ,bilet var gorunuyor ama secemiyorsun. Anladim ki ya biri kulube devretti ,bir sorun oldu ama bilet alma suresi dolmadi , abartisiz 3 sn de bir ekrani yeniledim ve sonunda bilet sepete atildi , fakat bu kez de son asamaya gelince kartta para olmadigini anladim ,cunku alismistim GS passoligim kredi kartiydi , boyle derdim olmuyordu . 10 dakikalik sure dolmadan karta parayi aktardim 109 lira ve alabildim , hemen arkasindan ucak buldum ve izmire uctugumda saat 15:00 filandi

Hava alaninda ikinci bir aksilik oldu , cep telefonu sebekeyi yitirdi ,sonradan anladim ki hep mesaj geliyordu yurt disi kaydinizi yaptirin diye , denk gele gele o gune geldi . Hava alaninin internetinden baska bir arkadasin kredi karti ile aileden birinin de yurt disindan yeni gelmesinden istifade ederek telefonu kaydettirdim fakat acilmadi hemen . Ta erzurum-gazisehir macini izlerken 23:30 gibi acilabildi

Telefonda sebeke ve internet olmayinca , once kordonda bir kac resim vs cekip yemege oturdum , ardindan stadyuma gidisi sordum ,cunku telefondan hic bir seye bakamiyordum , sadece sarja takmistim , bornova stadini sordum

Taksiyle git ama trafik olabilir , izban a bin , oradan 1 durak sonra izmir metrosu bornova duraginda inince 500 metre yurursun dediler . Tamam deyip yola koyuldum , indigim yerde de kah GS formali kah goztepeliler vardi , cep telinden hava alaninda kismen yukledigim haritadan stadi buldum , ve yurumeye basladim , fakat ne ses var, ne formali birileri kaldi .. stadin dibine kadar geldim kimse yok

Birine sordum , mac icin yanlis geldim sanirim , bornova stadi dediler diye , baska stadyum yaptilar haberini aldigimda saat 18.30 olmustu bile , alel acele taksiye atlayip maca dedigimde adamin yuzu guldu , baya mesafe oldugunu anladim o an... Yaklasik 15 dk baya suratli sekilde gitti ,allahtan yol acikti ,ve zaten tikanacak bir yol da degildi , stadyum resmen sehir disindaydi

Vardigimda bizim yedek kulubesinin hemen arkasina konuslandim , baya fanatiklerin oldugu bir tribun bolgesiydi .. Ses etmeden 90 dk yi tamamladim ,stadyumdan ciktim ve orada resmen bir avuc istanbuldan tanidigim protokole giren GS li vardi , otobuse binip alana gittiler onlar , ben de orada polisin ilerle ilerle dedigi taksiye binerek tekrar kordona geldim , GS store dan sampiyonluk tshirt u aldim , erzurum gazisehir macini izledim , o an aklima donus ucagi almadigim geldi , saat 7 kusur ucagina bilet aldim , 5:45 ucagi vardi , bana pegasustan ucaga binisler bittiginde mutlaka gelmeyen olur sansini dene dediler , 3-5 kisi gelmemis , 5:45 ucagi ile istanbula dondum ve oradan 2 saat uyuyup kalamista cengiz baskanin brunch ina , aksaminda da kutlamalara gittim , o esnada da beni izmirde goren lafladigimiz abilerden biri kale arkasindaki localardan birine gel dedi ,oradan takip ettim

kutlamalar sonrasi cemiyete gittim , kupayla , baskanla filan resim mesim cektik , macin tekrari veriliyordu , ona bakindik , komik gelecek ama sucuk partisi verilmisti , ondan yedik ve bitik bir sekilde eve dondum

the end

Şampiyon olduğumuz için geri kalan teferruatlar fazla konuşulmadı ama bence önümüzdeki sezon da deplasmanlarda oynamamız gereken oyun budur

Takımın tempo ve mücadelesini üst seviyeye taşıyacak çift yönlü 1 merkez orta saha

Takımın savunmasını çekip çevirecek 1 "şef" stoper

Takviyesi ile gerçekten deplasman sorunumuzu çözüp seneye ligin fişini çok daha erkenden çekebiliriz ...
g*ttepe maçında iğrenç oynadık yenilebilirdik de . aslında deplasmanların genelinde rezildik. her zaman papaz pilav yemez

g*ttepe maçında iğrenç oynadık yenilebilirdik de . aslında deplasmanların genelinde rezildik. her zaman papaz pilav yemez

İğrenç falan oynamadık, ilk yarıda takım stres yaptı biraz ve Göztepe'nin anlamsız hırsı zorladı bizi ama ona rağmen net pozisyonlara girip atamadık.

2.yarı ise oyun üstünlüğünü ele aldık önce gol geliceği belliydi 66.dk'da geldi gol golden sonrada rakibe net pozisyon vermedik skoru net biçimde koruduk.

İğrenç falan oynamadık, ilk yarıda takım stres yaptı biraz ve Göztepe'nin anlamsız hırsı zorladı bizi ama ona rağmen net pozisyonlara girip atamadık.

2.yarı ise oyun üstünlüğünü ele aldık önce gol geliceği belliydi 66.dk'da geldi gol golden sonrada rakibe net pozisyon vermedik skoru net biçimde koruduk.
hidayet maçı diken üstünde izledim golden sonra rahatlama oldu .

Gomis ve selcuk sahinin sutlari disinda iki takim da pozisyona giremedi ilk yari . Eger surekli pozisyonlu mac olsa yetenek farkindan oturu daha rahat olurdum ama pozisyonsuz golsuz mac daha tehlikelidir

Bazen takimlar istemeden tesadufi bir gol bile atabilirler . 1 golun her seyi degistirecegi nokta her daim tehlikelidir

Ben penalti olmasaydi sampiyonlugu cok riskli goruyordum o dakikaya dek

Yine 19 Mayıs, yine başaracağız!

Ddk7xXeXcAAx1lK.jpg

kutlama1.jpg

Üst Alt