Süper Lig Maçları Ertelendi İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an için sevinemiyorum. Umarım doğrudur o zaman ben tinerci pezoların kuduruşlarını göreceğim dünden beri bize ağlayın diyorlardı. O zaman kim ağlıyor görecez.

https://twitter.com/i/user/252765247

Fotottarena

@fotottarena

·
8d

Futbolculardan,kendileri ve aileleri için yüksek risk taşıdıkları için maçların ertelenmesi konusunda klüplere yoğun baskı varmış.En çok baskı da dün akşam Kopenhag ile oynayan Başakşehir’in hafta sonu oynayacağı rakibi Trabzonspor’dan gelmiş. TFF nihai kararını verecekmiş

utbol_5 Retweetledi

Kenan Karcı

@kenankarci

·
12d

Paylaştığım bilgi Spor bakanlığı ve bizzat TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir'den teyitlidir. Süper Lig'in ertelendiği şeklindeki haberler doğru değildir. Şu anda alınmış böyle bir karar olmadığı gibi böyle bir düşünce de yoktur. Kamuoyuna duyurulur.
@kenankarci

Muhtemelen ertelenmesini istemeyen 3 kulüp var bunlar Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe ben bu takımların hiçbirinin insan sağlığını düşündüğünü sanmıyorum tamamen kendi menfaatleri için bir çok insanın hayatını tehlikeye atmaya çalışıyorlar seyircisiz oynanan maçlarda virüs bulaşmıyor diye bir kural mı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt