Süper Lig'de 2017-18 Sezonuna İlhan Cavcav Adı Verildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de 2017-18 Sezonuna İlhan Cavcav Adı Verildi

Süper Lig'de 2017-18 sezonuna İlhan Cavcav adı verildi.

super-ligde-2017-18-sezonuna-ilhan-cavcav-adiverildi,6_Q4Utcsv0iKPHdBYgbDcQ.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu, (TFF) 2017-2018 dönemini İlhan Cavcav sezonu olarak isimlendirdiğini açıkladı.

TFF, Gençlerbirliği’nin 81 yaşında vefat eden Başkanı İlhan Cavcav’ın isminin 2017-2018 dönemine verildiğini duyurdu.

TFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Süper Lig'de 2017-2018 sezonunun İlhan Cavcav Sezonu olarak isimlendirilmesini kararlaştırdı. Gençlerbirliği Kulübü'nün yaklaşık 38 yıl başkanlığını yapan, Kulüpler Birliği'nin ilk başkanı olan ve geçtiğimiz Ocak ayında 81 yaşında vefat eden Türk futbolunun duayen ismi İlhan Cavcav'ın adı, Süleyman Seba, Hasan Doğan ve Turgay Şeren'in ardından Süper Lig'in bu sezonuna verildi.”

NTV​

Boş işler bunlar
Tff denen kurum temizlenmeli sonra fikirleri değerlendiririz.

TapaTalK

bence böyle şeyler olmalı , bu adamları onore etmek anlamına geliyor böyle şeyler futbol tarihimizdeki insanları unutmamak yani kısacası futbol tarihimize vefa duymak demek böyle şeyler, sonuçta sevelim yada sevmeyelim bu isimler futbol tarihine geçmiş isimler (turgay şeren direk bizim tarihimizin en önemli isimlerinden biri ) bence tff nin 1-2 olumlu hareketinden biri bu hareket.

bence böyle şeyler olmalı , bu adamları onore etmek anlamına geliyor böyle şeyler futbol tarihimizdeki insanları unutmamak yani kısacası futbol tarihimize vefa duymak demek böyle şeyler, sonuçta sevelim yada sevmeyelim bu isimler futbol tarihine geçmiş isimler (turgay şeren direk bizim tarihimizin en önemli isimlerinden biri ) bence tff nin 1-2 olumlu hareketinden biri bu hareket.
Bunlar yapınca gözümde hiç bir şeye benzemiyo.
Tabi ki bu insanlara saygım var ama nefret etmişim bu kurumdan.

TapaTalK

Bunlar yapınca gözümde hiç bir şeye benzemiyo.
Tabi ki bu insanlara saygım var ama nefret etmişim bu kurumdan.

TapaTalK

bende nefret ediyorum tff den ama düzgün bir şey yapınca'da hakkını vermek gerek diye düşünüyorum, bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir diye bir söz var tff de bir hakkını bu uygulamaya kullanmış bence :)

Üst Alt