Süper Lig'de 27-31. Hafta ve Kupa'da Yarı Final Programı Açıklandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de 27-31. Hafta ve Kupa'da Yarı Final Programı Açıklandı!

DYzvttrW0AEK6Qr.jpg

İlk oynadığımız 5 maçta 4G 1M,15 atıp 4 yemişiz ki o yenildiğimiz maçta zaten bjk maçı.En son oynadığımız 9 maçta 19 puan almışız.Derbiler harici puan kaybettiğimiz 4 maçın 3 tanesini en son oynamışız :mad: taktın diyen vatandaşlar önce açıp maçları takip etsin de sonra tartışırız bunu

Erken oynamak avantajdir . Fakat bjk basaksehir ve nispeten de ts macini sonra oynamak pek dezavantaj degildir de diyebiliriz

Erken oynamak avantajdir . Fakat bjk basaksehir ve nispeten de ts macini sonra oynamak pek dezavantaj degildir de diyebiliriz
Sen panik yapıp tökezlediğin an yarış yeniden başlar farkında mısın?Şu 2 maçı önden oynayıp 6 puanla kapatıp rakibin takılmasını beklemek mi yoksa rakiplerin kazandıktan sonra lider olma baskısıyla elinin ayağının birbirine dolaşması mı ki Konya maçında o kadar bariz belliydi ki takım 30-40 dakika sahada ne yaptığını bilmeden oynadı.Bir daha o pozisyona düşersen maçı da çeviremezsin.Dediğim bu benim.İçerdeki derbilerin durumu da yarıştaki diğer takımların ne yapacağına göre fark eder tabi ama şu önümüzdeki 2 maç çok çok çok önemli.İçerdeki maçların stratejileri tamamen değişebilir şu 2 maçta saçmalarsan

Öyle düşünüyorsan düşünmeye devam et birader.Zaten farklı düşünsen şaşırırdım :asd22:

Neden benimle de bir cephe acma gayreti icindesin ? Sana haksizsin mi dedim ?

o basliga girebilsen , senle ayni fikirde olan mesaj yazdim uzun uzun ..

ama adamin tartismada seni ezdigi gercegini degistirmez bu , hakli demedim , yaptigi cok cirkin , hem satasip hem de boyle yapmasi

Neden benimle de bir cephe acma gayreti icindesin ? Sana haksizsin mi dedim ?

o basliga girebilsen , senle ayni fikirde olan mesaj yazdim uzun uzun ..

ama adamin tartismada seni ezdigi gercegini degistirmez bu , hakli demedim , yaptigi cok cirkin , hem satasip hem de boyle yapmasi
Yok nesiyle ezmiş anlamadım.En son konuya girebildiğimde adam sırıtıyordu salakça

Dusuncelerimi belirttigimde sinirleniyorsun , sonra da soru sorup "soyle soyle" diyorsun

sessiz kalayim cunku amacim sinirlendirmek degil
Sen açıklama yapmazsan sinirlenmem normal.Gelmiş paspastan bahsediyorsan açıklamasını yaparsın,kızmana da gerek yok dersin.Ortaya birşeyler yumurtlayıp o yumurtanın nereden geldiğini söylemezsen muhattap alındığına bile sevinmen lazım

İyi de bizi erken oynatıp rakipleri sonra oynatsalar bu sefer rakipler de aynısını diyecek?Tamam TFF'yi sevmiyoruz da bunun üstünden sallamanın bir anlamı yok.

Sen açıklama yapmazsan sinirlenmem normal.Gelmiş paspastan bahsediyorsan açıklamasını yaparsın,kızmana da gerek yok dersin.Ortaya birşeyler yumurtlayıp o yumurtanın nereden geldiğini söylemezsen muhattap alındığına bile sevinmen lazım

Ona yazdigin mesajda sana burada kullandigin soyadla hitap etmesine askerlik arkadasim misin demissin , fakat sonra soyadim gercek degil demissin . Ve bunu defalarca soylemis oldugunu eklemissin

eger gercek soyadin degilse sana fake soyadinla hitap edip sinirlendirmis , nasil askerlik arkadasi yakistirmasini yaptin anlamadim

ikincisi , yasiniza basiniza bakin demissin , adam seni 2 mesajda sinirlendirmis , hic olgun bir tavir sergileyememissin bence ve ustelik sana her bir sey soyleyene satasiyorsun , bu nasil olgunluk ?

son olarak neyden kimden korkuyorsun da gercek isminle burada degilsin ? Bu benim yorumum ama ercan orada "hayrola civelek" diyerek bence bunu ima etmis , kendin ol oyle gel demis

15-18-21 nisan da maçlarımız var. 6 gün 3 maç. Bjk ve fbnin 9 günde 3 maçı var.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi de bizi erken oynatıp rakipleri sonra oynatsalar bu sefer rakipler de aynısını diyecek?Tamam TFF'yi sevmiyoruz da bunun üstünden sallamanın bir anlamı yok.
Diğer takımların durumunu takip etmedim bilemem ama bizim durumumuzu ortaya koydum ben.11 kayıptan 8 i son oynadığımız maçlarda,1 maçı da geçen hafta zarzor çevirdikte aldık.Siz tesadüf diyorsanız diyebilirsiniz ama ben liderliği geri alma baskısı diyorum

Üst Alt