Süper Lig'de Adalet Yerini Buldu, İşte Puan Durumu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Adalet Yerini Buldu, İşte Puan Durumu

Cevap: Süper Lig'de Adalet Yerini Buldu, İşte Puan Durumu

bir admine sesleniyorum bu topicteci ilk yorumumu silebilirmisiniz yılın yorumu falan filan dönmüş bide aman diyim lütfen kaldıralım onu ordan editlesende gözüküyo mesaj o yüzden silmenizi rica ediyorum...

bir admine sesleniyorum bu topicteci ilk yorumumu silebilirmisiniz yılın yorumu falan filan dönmüş bide aman diyim lütfen kaldıralım onu ordan editlesende gözüküyo mesaj o yüzden silmenizi rica ediyorum...

ben geçen hafta sayfayı yenilemiştim, şimdi birazı daha yüklendi, öneririm :yenieek:

arkadaş kafaya takmakla ilgisi yok yorumun silinmesini rica ettim sadece adam gelmiş mesajımı alıntı yapıp kahkaha atıyor

arkadaş kafaya takmakla ilgisi yok yorumun silinmesini rica ettim sadece adam gelmiş mesajımı alıntı yapıp kahkaha atıyor

Senin mesajın senin tercihin, madem böyle bir isteğin var. Hallediyorum.

Ama takılma yani böyle şeyler güzeldir :D Hepimiz yapıyoruz, yıllarca makarası dönen mesajlar var bu forumda, güzel şeyler bunlar alınıp bozulacak bir şey yok.

teşekkürler admin tabii makara yapılsın edilsinde benim kendi adıma hoşuma gitmedi :)

Ahahahhahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:asd:

Çok hayrını gördüm kardesim sağolasın:ayatollah:

teşekkürler admin tabii makara yapılsın edilsinde benim kendi adıma hoşuma gitmedi :)

Hoşuna gitmeyecek bir durum olmamalı bence. Her insanın başına gelebilir bazen böyle şeyler dikkatsizlikten, farklı sebeplerden. Dönüp gülümseten bi anı olarak bakmak daha doğru bir seçim olur bence senin için. Utanılacak, seni rencide edecek bi durum yok ortada sonuçta. :)

Üst Alt